pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Gdzie jechac do pracy zagranice ?

Gdzie jechac do pracy zagranice ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Zibi





Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 71

Post2012-12-07, 12:53    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Od pól roku nie mam pracy i nie zanosi sie żebym cos znalazł, dlatego postanowiłem wyjechać zagranice. Gdzie najlepiej pojechać ? Nie boje sie ciezkiej pracy interesuje mnie tylko jak największy zarobek.
Reklamy
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2012-12-09, 20:02    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Wszedzie na forach pisza że najkorzystniejsza finanswo jest Norwegia, wiec jak nie boisz sie ciezkiej pracy ten kierunek wydaje sie najlepszy.
Lissa





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 125

Post2012-12-13, 14:47    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Mam znajomych którzy przeprowadzili sie do Szwecji i jeszcze nie słyszałam żeby narzekali na zarobki, wiec potwierdzam Skandynawia to dobry kierunek.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2012-12-26, 09:33    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Umiesz korzystac z internetu i aż mnie dziwi że przez te pół roku zapewne nawet nie pomyślałeś aby zarabiać w internecie. Zarobki podobne jak za granicą i o wiele mniej pracy. Co do wyjazdu to polecam Szwecję, północ, praktycznie już za kołem podbiegunowym, pracowałem tam w tartakach itp. Zarobki wtedy 14 do 18 tys.zł na miesiąc. Dla nas to zarobki -szok , a tam normalka. [Teraz widzicie jak doganiamy świat]
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2013-01-05, 16:51    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Amberus o jakiej pracy w internecie mowisz. Wypelnianie ankiet, czy moze polecasz jakas kolejna piramide finansowa ??
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2013-01-16, 11:58    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Zibi napisał:
Od pól roku nie mam pracy i nie zanosi sie żebym cos znalazł, dlatego postanowiłem wyjechać zagranice. Gdzie najlepiej pojechać ? Nie boje sie ciezkiej pracy interesuje mnie tylko jak największy zarobek.


Pare lat temu oplacalo sie jechac na zachod teraz juz ciezko o dobrze platna prace. Tez jestem zdania ze Skandynawia to najlepszy kierunek.
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2013-03-22, 09:50    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio Niemcy to dobry kierunek. Poszukują duzo osob do sprzątania, pracy na budowie, opieki nad starszymi osobami.
jakobsen





Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 1

Post2013-03-24, 23:39    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Skandynawia ma jeszcze w miare niewyczerpany rynek pracy, ale w innych krajach też jest praca, tylko dla ludzi z fachem w ręku. Zależy czy na stałe wyjazd czy tymczasowo.

Ja pracowałem przy granicy Niemiec na sezon jako kelner, 900 euro na rękę w Ahlbecku, a dojazd rowerem 7 km ze Świnoujścia. Tam tanio pokój za 400zł i jedzenie i po 4 miesiącach wróciłem. Tylko że lepiej płacą na zachodzie Niemiec.

Norwegia dobra, ale droga, niby 20 tys. koron brutto, a na rękę to odjąć 25%, mieszkanie 5tys. i żarcie zależy ile zabierzesz ze sobą.

Obojętnie gdzie jechać to najważniejsze oprócz zarobków poznać jeszcze koszty życia - mieszkanie i jedzenie!!!

Pozdrawiam - odwagi, wiedzy i wytrwałości życze Smile
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2013-04-01, 18:17    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
A co myslicie o UK ? Jest tam jeszcze praca ?
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2013-11-07, 11:09    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Wszędzie jest tylko trzeba mieć kwalifikacje albo szczecie.
aartur88





Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 2
Miasto: Rzeszów

Post2015-08-28, 14:00    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Najlepszym wyborem według mnie jest Anglia i Niemcy. Anglia, oprócz wysokich zarobków, ze względu na język i wysoką kwotę wolną od podatku (w przeliczeniu ponad 50 000 zł), a Niemcy ze względu na dobrą opiekę socjalną i bliskość do Polski. Choć najlepsze warunki do pracy panują w Norwegii (według mojej opinii), to jednak występują tam bardzo wysokie koszty życia - to dobre miejsca do pracy, ale dla specjalistów, z wysoki zarobkami.
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2015-09-10, 18:59    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Z doświadczenie, to byłem w Niemczech i Belgii z Voorneputten to raczej to drugie państwo lepiej wspominam. Poza pracą chodziłem po okolicy i Belgia była bardzo spoko i warunki w sumie też lepsze.
Kajetan





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-09-21, 10:15    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Według mnie nie opłaca się jeździć do Wielkiej Brytanii, bo jest tam już duży przesyt Polaków i chyba nie się tam już tak dobrze, jak kiedyś... Według mnie warto zastanowić się nad Austrią, Niemcami, Szwecją, Danią lub też Norwegią... Austria i Niemcy są dość blisko, więc warto spróbować, a jeżeli chodzi o Norwegię na przykład to życie tam jest niestety drogie, ale jak już się człowiek załapie w porządnej robocie to i żyje na poziomie.. Szwecja i Dania jest na tyle fajna, że żyje się tam spokojnie i życie jakieś takie beztroskie, ludzie mają do siebie wiele szacunku i tez można się ustawić w życiu:)
pizzaman





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-09-27, 15:26    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli nie boisz się ciężkiej pracy i jesteś w stanie przecierpieć trochę ale przy okazji odłożyć sporą sumkę nie wydając połowy pensji miesięcznie na jakieś używki to pomyśl o Norwegii. Dobrze płatną pracę powinno udać Ci się znaleźć nawet przez pośredników w kraju, no ale z drugiej strony ceny na przykład piwa są takie a nie inne więc nie ma sensu kupować żeby się nie spłukać. A praca... Praca jest różna, zależnie od tego gdzie ostatecznie wylądujesz, w jakim regionie norwegii. POzdrawiam serdecznie
Manor





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 36

Post2015-09-30, 13:12    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
W Skandynawii są dobre zarobki.
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Gdzie jechac do pracy zagranice ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm