pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Nieruchomości » Gdzie opłaca się kupić mieszkanie pod wynajem w Warszawie

Gdzie opłaca się kupić mieszkanie pod wynajem w Warszawie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kontraktor





Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-19, 14:00    Gdzie opłaca się kupić mieszkanie pod wynajem w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Witam! Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, gdzie opłaca się kupić mieszkanie w mieście Warszawa? Interesuje mnie stan deweloperski takiego mieszkania, gdzie mógłbym zrobić je od a do z i przeznaczyć pod wynajem i zgarniać za to trochę grosza? Myślałem też o rynku wtórnym, ale ludzie lubią mieszkać w coraz lepszych warunkach i są zdecydowani zapłacić większą sumę za wynajem, gdy mieszkanie jest na nowym osiedlu i starannie i gustownie urządzone:) Mam trochę kaski, więc chciałbym ją jakoś sensownie zainwestować, żeby było w miarę sensownie, jeżeli chodzi o zarobek?
Reklamy
belka77





Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-20, 13:04    Gdzie opłaca się kupić mieszkanie pod wynajem w Warszawie Odpowiedz z cytatem
To czy mieszkanie jest nowe, w stanie deweloperskim czy też używane z rynku wtórnego nie decyduje o komforcie mieszkania. Oczywiście nie należy inwestować grubych pieniędzy w jakieś rudery czy mieszkania w wielkich blokach z płyty, ale zakup kilkuletniego mieszkania w nowoczesnym budownictwie to może być dobra decyzja. Najlepiej porównać oferty z rynku wtórnego oraz oferty od deweloperów.
buczek





Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-20, 17:04    Gdzie opłaca się kupić mieszkanie pod wynajem w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Wow, podziwiam Cię Wink Gdybym miał trochę kasy, to owszem, kupiłbym takie mieszkanie, ale dla siebie Wink W sumie Warszawa jest duża, więc masz w czym wybierać - teraz kwestia tego czy ma to być dzielnica bliżej centrum czy może nie Wink Poszukaj opinii w internecie - na samym początku zrób rozeznanie, a dopiero potem czegoś szukaj Wink
kontraktor





Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-22, 08:21    Gdzie opłaca się kupić mieszkanie pod wynajem w Warszawie Odpowiedz z cytatem
buczek napisał:
Wow, podziwiam Cię Wink Gdybym miał trochę kasy, to owszem, kupiłbym takie mieszkanie, ale dla siebie Wink W sumie Warszawa jest duża, więc masz w czym wybierać - teraz kwestia tego czy ma to być dzielnica bliżej centrum czy może nie Wink Poszukaj opinii w internecie - na samym początku zrób rozeznanie, a dopiero potem czegoś szukaj Wink

Mieszkanie dla siebie mam akurat po rodzicach i jest ono fajnie zrobione, więc póki co myślę o jakimś zarobku, dzieciaki są narazie małe, więc jakbym kupił takie mieszkanie pod wynajem to docelowo mogłoby ono być przeznaczone dla dzieciaków.. Najlepiej jakby to była dzielnica dobrze skomunikowana z miastem, tak, żeby ktoś nie mia problemów z dojechaniem do pracy czy do szkołySmile
Tomek P





Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 6

Post2015-11-23, 21:32    Gdzie opłaca się kupić mieszkanie pod wynajem w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Super pomysłSmile zazdroszczęSmile Jedno, w czym mogę ci życzyć szczęścia, to porządny najemca – to podstawa. Ja już nie raz miałem do czynienie z różnymi przypadkami ludzi, którzy byli gorsi niż wrzód na nosie, a stan mieszkania, jak już ich się pozbywałem, wołał o pomstę do nieba. Dlatego, jak już jesteś w Warszawie, polecam ci rozejrzeć się w ofercie K2 Asset M (http://www.k2assetmanagement.pl/zarzadzanie-najmem/jak-szybko-i-bezpiecznie-wynajac-mieszkanie) - jest to zespół profesjonalistów w zarządzaniu nieruchomościami, w tym w szukaniu ideału najemcy:-) Mam nadzieję, że pomogłem, ucząc się na własnych błędach:-)
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-03-16, 15:00    Gdzie opłaca się kupić mieszkanie pod wynajem w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Opłaca się, bo wynajęcie mieszkania w Warszawie jest bardzo drogie. Jednak musisz kupić mieszkanie, które będzie znajdowało się w dobrej lokalizacji, a także w nowym budownictwie. Najszybciej i najdrożej można wynająć mieszkanie z 3 niezależnymi pokojami i ogrzewaniem miejskim, bo ludzie boją się własnego ogrzewania i mają racje, bo jest bardzo drogie. Bardzo drogo można wynająć mieszkania na Mokotowie, bo jest to znana i lubiana dzielnica Warszawy. Sprawdź sobie tą stronę http://vantage-sa.pl/ , bo są na niej dostępne informacje o nowej inwestycji mieszkaniowej właśnie na warszawskim Mokotowie.
redykat





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 78

Post2017-08-23, 11:52    Gdzie opłaca się kupić mieszkanie pod wynajem w Warszawie Odpowiedz z cytatem
A może zainteresują Cię luksusowe apartamenty warszawa pod wynajem?
oliwia33





Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 105

Post2017-10-02, 14:34    Gdzie opłaca się kupić mieszkanie pod wynajem w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Postawiłabym zwłaszcza teraz na osiedle Nowe Odolany, bo lokalizacja jest idealna pod wynajem i nie tylko ale i ceny w tym tygodniu mają rewelacyjne http://www.noweodolany.pl/ , trwa tam tydzień niskich cen, rabaty sięgają 45tys zł
Strona główna forum » Nieruchomości » Gdzie opłaca się kupić mieszkanie pod wynajem w Warszawie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm