pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Hotel - dobry biznes?

Hotel - dobry biznes?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Siwek





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 11

Post2016-01-31, 21:34    Hotel - dobry biznes? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli znasz dobre miejsce i masz go zamiar postawić w miejscowości gdzie jest sporo turystów to jak najbardziej. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak wygląda kwestia przydzielania licencji, jakie warunki trzeba spełnić no ale wydaje się to dochodowym biznesem. Jednak licz się z ciągłymi kontrolami Sanepidu, straży pożarnej bo bez tego to ani rusz w branży. Jednak do odważnych świat należy, moze będziesz drugim Hiltonem Smile
Reklamy
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2016-02-01, 16:31    Hotel - dobry biznes? Odpowiedz z cytatem
Hotel to super biznes. Tylko nie jest łatwo zacząć ze względu na koszty, lepiej może od pokojów gościnnych.
Alina25





Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 7

Post2016-02-16, 09:39    Hotel - dobry biznes? Odpowiedz z cytatem
hotel to nie jest łatwy biznes. Wymaga nadzoru i dobrej organizacji. Teraz nowością są zintegrowanie systemy ułatwiające zarządzanie takim obiektem. My w naszym hotelu mamy od gip.com.pl. Nie wiem jak kiedyś dawaliśmy sobie radę bez takiego systemu.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-02-16, 10:15    Hotel - dobry biznes? Odpowiedz z cytatem
Hotel - super sprawa, jeszcze w takiej miejscowości. Oczywiście trzeba dysponować odpowiednim budżetem a także mieć jakąś osobę z doświadczeniem w prowadzeniu takiego biznesu. Lub wynająć na początek doradcę, bo to jednak cały HOTEL a nie domek na wynajem.
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2016-03-17, 15:45    Hotel - dobry biznes? Odpowiedz z cytatem
W takim miejscu, jak macie swoje grunty to chyba bym się nie zastanawiała. Do tego jakaś super karczma, regionalne śniadania - aż ślinka leci Smile Sprzęt gastronomiczny można kupić w naprawdę dobrej cenie za porządną jakość, na przykład w takiej firmie polecam https://www.hybryda-gastro.pl/, więc to nie były by jakieś porażające koszty a na pewno hotel z restauracją/karczmą czy właśnie gospodą byłby bardziej atrakcyjny Smile
Oliszka88





Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 8

Post2016-04-21, 11:23    Hotel - dobry biznes? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że Hotel w dobrej lokalizacji to idealny biznes. Warto dopilnować, by klienci w obrębie obiektu mieli wszystko zapewnione... Dobra restauracja w której mogą smacznie zjeść czy wieczorem napić się piwa i porozmawiać to podstawa. Myślę, że warto także otworzyć taki salon masażu przy hotelu by płeć piękna mogła się zrelaksować podczas pobytu. Coraz więcej osób szkoli się w kierunku masaży więc wystarczy dobry kurs masażu - Warszawa i Poznań to miasta gdzie jest duży wybór takich szkoleń i kursów. Warto pomyśleć od strony Klienta czego może oczekiwać w takim hotelu i właśnie to trzeba tam wdrożyć Smile
murdoch





Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 20

Post2016-05-04, 01:15    Hotel - dobry biznes? Odpowiedz z cytatem
Obecnie chyba trudno się wstrzelić z dobrą ofertą.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Hotel - dobry biznes?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm