pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Jak napisac dobre CV ?

Jak napisac dobre CV ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
bogus88





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 14:40    Jak napisac dobre CV ? Odpowiedz z cytatem
Preferowane stanowisko..Możesz to rozwinąć ? Co będzie jeśli ja bym chciałbym zostać takim prezesem wielkiej spółki to też o tym mam napisać i też o tym właśnie mam dodać informację ? Raczej to dla mnie jest dziwne i takich rzeczy się nie podaję..Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Reklamy
gornik





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-22, 16:16    Jak napisac dobre CV ? Odpowiedz z cytatem
Żeby cv było napisane naprawdę dobrze musi być klasycznie wyjustowane i ta napisane by i nasze kwalifikacje i umiejętności były określone sprawnie, a do tego najważniejsza sprawa opisanie swoich tzw. miękkich umiejętności.
gornik





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-22, 16:17    Jak napisac dobre CV ? Odpowiedz z cytatem
Żeby cv było napisane naprawdę dobrze musi być klasycznie wyjustowane i ta napisane by i nasze kwalifikacje i umiejętności były określone sprawnie, a do tego najważniejsza sprawa opisanie swoich tzw. miękkich umiejętności.
jkustasik79





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 16:32    Jak napisac dobre CV ? Odpowiedz z cytatem
Witam, polecam dopasować CV do ogłoszenia o pracę, tylko tak można znaleźć złoty środek, CV powinno być konkretne oraz musi mieć np. super nietypowe zainteresowania to mocno polecam.
Samsel





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-22, 21:41    Jak napisac dobre CV ? Odpowiedz z cytatem
cv pisze się pod konkretną ofertę, jeśli masz doświadczenie w tym, czego oczekuje pracodawca, zamieszczasz to w cv na pierwszym miejscu, wiem, że nie zawsze się tak da... jak jest dużo chętnych na etat, a może być i kilkaset podań, to niewiadomo, czy ktoś w ogóle przeczyta to nasze cv… wzór cv można podejrzeć w przykładach z internetu, ale nie warto się na nich całkowicie wzorować
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Jak napisac dobre CV ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm