pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » E-biznes » Jak przyciagnac fanow na facebooku ?

Jak przyciagnac fanow na facebooku ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2014-05-20, 10:58    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Dzięki za pomoc. Chyba macie racje zeby nie kupować fanow, bo to bez sensu i nic nie daje.
Reklamy
karcikuta





Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-21, 11:54    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Mi to się zdaję iż takie kupowanie fanów dużo naprawdę daje i może przynieśc całkiem takie spore korzyści.
Jak tutaj sobie inaczej jakoś tak w sposób bardzo wzrostowy znaleźć coś takiego jakby to powiedzieć dużą liczbę fanów hee Trzeba coś robić by było ok.

zapraszam też na mojego bloga http://bycwedkarzem.yolasite.com/ wszystkich wędkarzy oraz tych którzy interesują się wędkarstwem znajdziecie to wiele ciekawych artykułów

Ostatnio zmieniony przez karcikuta dnia 2015-06-22, 13:12, w całości zmieniany 1 raz
lilak





Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-27, 21:01    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Witam, trzeba często aktualizować informację na fanpagu i to rozpowszechniać w necie, robić konkursy, pisać fajne treści, udzielać się w różnego rodzaju akcjach, eventach albo samemu je tworzyć, potem pisać o tym na fanpage, wchodzić na inne fanpage, fora internetowe, strony itp. współpracować z nimi, tworzyć sobie tam kontakty - tak też można zdobyć nowe lajki


będzie opiekunem na koloni http://milenaoubezpieczeniach.blox.pl/html zapraszam do zapoznania się z artykułem, wszystko o ubezpieczeniach kolonijnych i nie tylko

Ostatnio zmieniony przez lilak dnia 2015-06-26, 17:24, w całości zmieniany 1 raz
gumis





Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-04-29, 15:19    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
karcikuta napisał:
Mi to się zdaję iż takie kupowanie fanów dużo naprawdę daje i może przynieśc całkiem takie spore korzyści.
Jak tutaj sobie inaczej jakoś tak w sposób bardzo wzrostowy znaleźć coś takiego jakby to powiedzieć dużą liczbę fanów hee Trzeba coś robić by było ok.


Zupełnie się nie zgadzam. Sama liczba fanów o niczym nie świadczy. Co z tego, że ktoś ci kliknie "lubię to" na fanpage, skoro nigdy go już nie odwiedzi i zablokuje wiadomości z niego pochodzące. Lepiej mieć mnieszą grupę fanów, która komentuje posty, daje polubienia wpisom oraz używa opcji "share".


Chcesz cierpieć na nadmiar gotówki? Masz nieustanną potrzebę wydawania? Zobacz na http://finansowoo.blogan.pl/ jak dbać o swój budżet i stale być przy kasie.

Ostatnio zmieniony przez gumis dnia 2015-06-26, 20:08, w całości zmieniany 1 raz
Floki





Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-29, 19:36    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Generalnie to chyba zależne od Ciebie. Jeśli jesteś lubiany to na pewno znajda się lubiący Cię. Moze jakaś reklama pomoże. Powodzenia.

Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania, domu lub ogrodu? Wejdź na tego bloga http://mojewnetrza.blogx.pl/ i znajdź całą masę super pomysłów!

Ostatnio zmieniony przez Floki dnia 2015-07-26, 09:38, w całości zmieniany 1 raz
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-05-01, 11:34    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Kupowanie fanów to pomysł bez sensu.
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2015-05-18, 12:00    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
nie kupujcie fanów, możecie stracić cały fp. albo dostać bana .
jarmos





Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-10, 20:26    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie będę polecać kupowania lajków. To nie ma sensu. W pewnym momencie i tak fanów zacznie ubywać. Tak jak już było powiedziane, zrób konkurs, pisz angażujące treści itd. Wtedy taki fanpage rzeczywiście ma wartość. Można zrobić też tzw farmę lajków - temat bardzo poczytany, który ludzie będą lajkować. Jednak jest dość nieetyczne i potępiane przez całą branżę.
pawa





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 16

Post2015-07-14, 12:21    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Trzeba mieć ponad 30 tysięcy fanów żeby to miało sens.
artyciak





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-15, 20:37    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Albo nawet jeszcze więcej..Najlepsi mają ich zdecydowanie więcej. Wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć i wystarczy bardzo dobrze tam pokombinować to wszystko aby to miało rece oraz aby to miało wszystko nogi. Chcę tylko powiedzieć, że ja kiedyś miałem maksa 1 tys i więcej mi się nie udało.
maniek





Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 12

Post2015-07-17, 11:05    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chcecie przyciągnąć rzesze fanów na facebooku to powinniście prowadzić własnego bloga, mieć własną stronę internetową, angażować się w życie kulturalne. Być aktywnym i kreatywnym.
Fida





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 09:19    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
kupowanie fanów to podobnie jak fałszywi przyjaciele są jak coś potrzebują. Kupiony fan potrzebował kasy to się sprzedał i tyle. Zero pożytku z niego. Oddany fan lepszy ponieważ będzie interesował się taką tematyką co Ty oferujesz. Przyciągniesz ciekawymi artykułami lub konkursami.
Bogusz





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 09:40    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Naturalnie można przyciągnąć. Organizować jakieś ciekawe akcje, robić konkursy na koszulki. W ten sposób można przyciągnąć kogoś. To może być w sumie bardzo ważne i to może być w sumie kluczowe ! Ludzie bardzo chętnie się zapisują na różnego rodzaju konkursy.
malin2





Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 11

Post2015-09-12, 17:42    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
bazowanie na samym kupowaniu fanów nie ma sensu, chyba że chce się mieć ładny widget na stronie. Raz skusiłem się na 500 kupionych i praktycznie żadnej korzyści z tego nie odniosłem.



Ostatnio zmieniony przez malin2 dnia 2018-10-15, 17:59, w całości zmieniany 1 raz
walter





Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 7

Post2015-10-22, 20:14    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Pozapraszaj swoich znajomych do polubienia Twojej strony na facebooku, możesz ich poprosić, żeby udostępnili Twoją stronę na swoich profilach lub zaprosili do polubienia swoich znajomych. Tak, dzięki „poczcie pantoflowej” trafisz do znacznie szerszego grona osób. Inny sposób to możesz porozmawiać z jakimś innym właścicielem/moderatorem strony i możecie nawzajem udostępniać swoje strony. Trzecia opcja to wykupienie reklamy na facebooku. Aktualizuj często swoją stronę, bo strona widmo nikogo nie utrzyma.
Strona główna forum » E-biznes » Jak przyciagnac fanow na facebooku ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm