pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » E-biznes » Jak przyciagnac fanow na facebooku ?

Jak przyciagnac fanow na facebooku ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Karol234





Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 6

Post2015-10-23, 12:14    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Słyszałem, że można taki fan klub kupić, ale nie wiem, czy to legalne i gdzie szukać takich ofert... Najlepiej zacząć od zapraszania swoich znajomych i znajomych znajomych, mozolna to praca, ale nie od razu Rzym zbudowano... Lepiej tak, niż coś tam szemrać i kombinować. Pamiętam, że była afera, jak umarła Ania Przybylska, bo ludzie zakładali strony FB, które były jej poświęcone, z kondolencjami i momentalnie mieli miliony polubień, a potem te strony sprzedawali... To już przegięcie...No comments...((((
Reklamy
smichal





Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 4

Post2015-10-30, 21:52    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
face i inne social to dzisiaj podstawa jeśli prowadzisz jakąś działalność w sieci
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-11-01, 19:09    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Kupowanie fanów nie ma sensu, przecież zależy na prawdziwym ruchu, a nie sztucznym.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-04-20, 01:08    Jak przyciagnac fanow na facebooku ? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem social marketing jest ważny, ale wiele osób trochę go przecenia. To dobry sposób, aby zaprezentować swoją działalność i nawiązać dialog ze stałych klientem, ale niekoniecznie będzie służyć do pozyskiwania nowych klientów. Do budowania lojalności wobec firmy, przyda się też platforma https://serwersms.pl/ - dzięki temu komunikacja jest dużo szybsza.
Strona główna forum » E-biznes » Jak przyciagnac fanow na facebooku ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm