pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Jaki skuter warto kupić?

Jaki skuter warto kupić?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
jahangir





Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 15

Post2014-05-30, 12:08    Jaki skuter warto kupić? Odpowiedz z cytatem
marzy mi się miejski skuter, nie chodzi mi o jakieś chińskie cudo motoryzacyjne za 5 tys. zł, ale o porządny, wysokiej klasy skuter, rozmyślam nad Kawasaki J300 - trochę niepokoi mnie to, że jest to ich pierwszy skuter, chociaż z drugiej strony miałem dwa motocykle tej marki i spisywały się bez zarzutu, byłbym wdzięczny jeszcze za Wasze opinie
Reklamy
Rolnik4





Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 149

Post2014-06-02, 08:07    Jaki skuter warto kupić? Odpowiedz z cytatem
Mi osobiście podobają sie skutery Gilera Runner.
adeliza





Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 8

Post2014-06-30, 23:13    Jaki skuter warto kupić? Odpowiedz z cytatem
miałam przyjemność na targach motoryzacji przejechać się tym skuterem od kawasaki - marzenie Smile
jahangir





Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 15

Post2014-07-16, 09:04    Jaki skuter warto kupić? Odpowiedz z cytatem
właśnie tak czytam sobie różne artykuły nad tym Kawasaki J300 i wszędzie rozpływają się nad jego parametrami, ceną etc. dlatego poważnie zacząłem rozważać jego zakup, ale wiadomo lepiej zawsze jeszcze się trochę dopytać, ogólnie jestem zaskoczony, że Kawasaki postawiło na skuter, ale jak widać udał im się model
snajper00





Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 110

Post2014-07-21, 10:05    Jaki skuter warto kupić? Odpowiedz z cytatem
Ze względów bezpieczeństwa nie warto.
jahangir





Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 15

Post2014-07-27, 11:31    Jaki skuter warto kupić? Odpowiedz z cytatem
jakbyśmy mieli na to patrzeć, to musielibyśmy w ogóle z domu nie wychodzić, mi się wydaję, że taki skuter Kawasaki jest na pewno bezpieczniejszy od tych chińskich i zapewne od motocykli, wiadomo na drodze jest wielu kierowców i czasami jest tak, że my jeździmy ostrożnie, a inni mają w nosie przepisy, ale takie jest życie
adeliza





Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 8

Post2014-07-31, 12:34    Jaki skuter warto kupić? Odpowiedz z cytatem
no właśnie, skuter na pewno jest bezpieczniejszy niż motocykl, a już na pewno kawasaki jest bezpieczniejszy niż cudo z marketu - widzialam ostatnio takie na wyprzedaży za 3 tysiące... brrr... strach. sama mam skuter, wygodnie się nim przemeiszczać, jeśłli się przestrzega przepisów to jest dość bezpiecznie
jahangir





Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 15

Post2014-09-28, 12:18    Jaki skuter warto kupić? Odpowiedz z cytatem
dokładnie ja do takich tanich skuterów jestem uprzedzony, mój znajomy kupił chyba za 4 tysiące i po miesiącu już musiał go naprawiać, po 3 miesiącach sprzedał bo nie miał nerwów, dlatego szukam porządnego, ale takiego którego nie powala ceną i dlatego zainteresowałem się Kawasaki J300

co do bezpieczeństwa, to przecież można kupić odpowieni kombinezon, rękawice i buty, o kasku nie wspomnę, do tego odblaski, na ulicy równie dobrze można zginąć przechodząc przez pasy
Greczyn





Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 1

Post2015-03-20, 12:39    Jaki skuter warto kupić? Odpowiedz z cytatem
ja właśnie się przymierzam do kupna skutera i po przeglądnięciu tego, co jest na rynku tez doszedłem do wniosku, że najlepszym wyborem będzie ten Kawasaki J300 - wygląda najsolidniej i w testach wypada przekonująco
employeer





Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-03, 21:13    Jaki skuter warto kupić? Odpowiedz z cytatem
To kup sobie go : ) a chcesz po prostu jakiś taki no nie wiem używany czy akurat chcesz jakiś taki nowy ? Bo jeśli chodzi o mnie to tak sprawa wygląda, że ja sobie skuter kupiłem sobie typowo do pracy właśnie by szybko rozwozić pizze i inne dania z catheringu : D





Wszystkie hotele w karpaczu przedstawione na jednej stronie! Wejdź i znajdź coś dla siebie! Niskie ceny, atrakcyjne oferty!
Strona główna forum » Motoryzacja » Jaki skuter warto kupić?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm