pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » karma dla chorego psa

karma dla chorego psa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-08-25, 19:16    karma dla chorego psa Odpowiedz z cytatem
Jaką karmę polecacie przy zaburzeniach trawienia u dorosłego psa? Czytałam royal canin intestinal gastro opinie na http://royalcanin.pl/towidac/ - chyba mnie przekonują rady hodowców i wielbicieli nawet chorych czworonogów. Znacie inną? Czy Royal Canin jest ok?
Reklamy
Maciejaszek





Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 38

Post2016-08-29, 13:04    karma dla chorego psa Odpowiedz z cytatem
Zaburzenia trawienia mogą się brać z nieodpowiedniej diety psa.Pies nie powinien dostawać resztek z naszych domowych posiłków gdyż mu szkodzą.Mój ma dietę opartą na karmie suchej Iams od czasu do czasu dostaje karmę mokrą lub coś ugotowanego specjalnie dla niego-bez przypraw i rzeczy ciężkostrawnych dla jego żołądka.
otylia9





Dołączył: 30 Sie 2016
Posty: 1

Post2016-08-30, 07:58    karma dla chorego psa Odpowiedz z cytatem
może zacznij mu gotować ryż z warzywami i mięsem
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-12-03, 16:43    karma dla chorego psa Odpowiedz z cytatem
Trudno jest wskazać mi konkretną karmę, którą powinnaś zacząć stosować. Uważam, że najrozsądniej byłoby, gdybyś zapoznała się z ofertą sklepu internetowego, który zajmuje się ich sprzedażą. Jest nim chociażby https://www.maxandmrau.pl/product-pol-435 (w jego ofercie znaleźć można karmy zarówno dla psów, jak i dla kotów).
Elenka





Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 43

Post2018-08-22, 15:14    karma dla chorego psa Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc, to wydaje mi się, że jeżeli Twój pies ma problemy ze zdrowiem, to wręcz konieczna będzie wizyta u weterynarza. To on powinien wskazać najlepszą karmę dla naszego pupila. Wbrew pozorom karma dla psów jest naprawdę różna i wybór tej odpowiedniej może być bardzo kłopotliwy.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2018-08-29, 18:16    karma dla chorego psa Odpowiedz z cytatem
A to dla chorych trzeba specjalne? Człowiek się uczy całe życie.
Strona główna forum » Hydepark » karma dla chorego psa
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm