pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Ubezpieczenia » Karta ISIC jako ubezpieczenie w podróży?

Karta ISIC jako ubezpieczenie w podróży?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2013-09-03, 15:39    Karta ISIC jako ubezpieczenie w podróży? Odpowiedz z cytatem
Posiadam karte ISIC i słyszałem ze mozna wykupic przez nia ubezpieczenie. Moze mial juz ktos z tym ubezpieczniem stycznac i moglby cos wiecej napsaic. Czy sie oplaca itp ?
Reklamy
snajper00





Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 110

Post2013-09-29, 09:45    Karta ISIC jako ubezpieczenie w podróży? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem za ile i na ile Smile ale na 100% mozna wykupic ubezpiecznie, ktore bedzie respektowane na calym swiecie.
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2013-10-05, 09:40    Karta ISIC jako ubezpieczenie w podróży? Odpowiedz z cytatem
Na stronie ISIC masz wszystko:

Karta zawiera ubezpieczenie w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków za granicą - 20 000 zł oraz kosztów leczenia podczas każdej podróży zagranicznej - 60 000 EUR.

Istnieje możliwość ubezpieczenia się także w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie RP, odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz w zakresie ekstremalnego i wyczynowego uprawiania sportu.
Strona główna forum » Ubezpieczenia » Karta ISIC jako ubezpieczenie w podróży?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm