pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » Kiedy kupować/sprzedawać walutę?

Kiedy kupować/sprzedawać walutę?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
chmielu





Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 5

Post2014-03-24, 15:46    Kiedy kupować/sprzedawać walutę? Odpowiedz z cytatem
Czy istnieją jakieś trendy, co do wartości kursu w skali tygodnia? Chodzi o to, czy istnieje jakaś przesłanka wg której lepiej jest kupić/sprzedać np. EUR a poniedziałek, a nie w piątek?
Reklamy
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2014-03-26, 12:59    Kiedy kupować/sprzedawać walutę? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od sytuacji na rynkach. Poniedzialek, czy piatek nie ma tu nic do rzeczy.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2014-03-28, 08:54    Kiedy kupować/sprzedawać walutę? Odpowiedz z cytatem
Zazwyczaj pod koniec grudnia rząd wykorzystuje środki walutowe do umocnienia złotego, aby obniżyć wycenę długu zagranicznego, żeby nie został przekroczony konstytucyjny próg deficytu.
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2014-04-02, 22:20    Kiedy kupować/sprzedawać walutę? Odpowiedz z cytatem
Teraz mozna sprzedawac euro tak wysoki kurs juz dawno nie widzialem.
Agata85





Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 2

Post2014-05-15, 20:20    Kiedy kupować/sprzedawać walutę? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem nie ma na to reguły. Ja zawsze obserwuję bieżące notowania na stronie e-kantoru z którego korzystam. Kiedy nie ma czasu na śledzenie sytuacji, wystawiam na tej platformie po własnym kursie- tam jest taka opcja, bardzo ciekawa i dogodna zresztą.
Agata85





Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 2

Post2014-06-03, 19:28    Kiedy kupować/sprzedawać walutę? Odpowiedz z cytatem
Korzystam z internetowego Amronetu i tam kursy zawsze są atrakcyjniejsze niż na mieście. Na stronie kantoru zawsze widnieją zresztą aktualne notowania i jest też dostępny kalkulator walut, za pomocą którego można wykonać symulacje transakcji i zdecydować czy się w danym momencie opłaca.
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2015-06-02, 10:50    Kiedy kupować/sprzedawać walutę? Odpowiedz z cytatem
trzeba po prostu śledzić na bieżąco kursy walut Smile najlepiej wymieniać na liderwalut.pl bo z tego co patrzyłam to tam mają najkorzystniejsze Smile
emilek





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-03, 20:31    Kiedy kupować/sprzedawać walutę? Odpowiedz z cytatem
Większej głupoty nie słyszałem, jak tą z dniami tygodnia. Śledzenie tendencji kursu to podstawa, choć czasem to również może Nas zmylić. Warto pamiętać, że w okresie wakacyjnym Euro zazwyczaj dla kupujących rośnie, bo w tym okresie ludzie często wyjeżdżają zagranicę.
ptaszyna





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-04, 22:06    Kiedy kupować/sprzedawać walutę? Odpowiedz z cytatem
Ogólnie kiedy sprzedawać i kupować chyba tylko wtedy jak będziemy mieli potrzeby na to Smile bo jeśli nie będziemy mieli żadnych potrzeb to nie opłaca się nawet tego robić..Trzeba być na bieżąco z kursami walut i trzeba ja na bięząćo cały czas je kontrolować.
Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » Kiedy kupować/sprzedawać walutę?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm