pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » kredyt dla firmy - prosze o opinie

kredyt dla firmy - prosze o opinie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
adeliza





Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 8

Post2013-07-21, 12:53    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
Znalazłam ostatnio ofertę kredytu dla firm. Oprocentowanie 5,49, maksymalna kwota 700 tys zl na 60 miesiecy. Co o tym myślicie?
Reklamy
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2013-07-29, 10:59    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
Wejdz w zakladke Centrum finansowe i tam masz kredyty dla firm. Mozna sobie porownac czy Twoja oferta jest dobra.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2013-10-07, 09:28    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
Oferta dobra, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz lepsza Smile
kasiasty





Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 15

Post2013-10-29, 20:28    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy na co potrzebny jest ten kredyt. Warto czasem skorzystać z usług firmy doradztwa finansowego. Jeśli kwota jest tak duża, to warto przed wzięciem takiego zobowiązania poświęcić trochę czasu, żeby wybrać dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie.
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2013-11-08, 10:48    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
adeliza napisał:
Znalazłam ostatnio ofertę kredytu dla firm. Oprocentowanie 5,49, maksymalna kwota 700 tys zl na 60 miesiecy. Co o tym myślicie?


Przy takiej kwocie mozna spokojnie wynegocjować lepsza ofertę.
PiotrSzymański





Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 8

Post2013-11-08, 12:54    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
kasiasty napisał:
Wszystko zależy na co potrzebny jest ten kredyt. Warto czasem skorzystać z usług firmy doradztwa finansowego. Jeśli kwota jest tak duża, to warto przed wzięciem takiego zobowiązania poświęcić trochę czasu, żeby wybrać dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie.


Święte słowa. Usługa doradcza w naszej firmie jest bezpłatna, a otrzymuje się fachową pomoc wykształconego i doświadczonego doradcy kredytowego, który jednocześnie dzięki swojej pozycji zawodowej oraz pracy w największej grupie doradczej w Polsce, jaką jest Open Finance, jest w stanie wynegocjować z bankiem lepsze warunki kredytu dla Klienta. Krótko mówiąc - na współpracy z nami Klient niczego nie traci, a może bardzo dużo zyskać.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
agusia2210





Dołączył: 22 Lut 2014
Posty: 1

Post2014-02-22, 22:02    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
Można też skorzystać z porównywarki finansowej.
kasiasty





Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 15

Post2014-03-25, 20:37    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
Albo skorzystać z pomocy firm pośredniczącej i doradzającej w kwestiach finansowych. Najlepiej brać pod uwagę te co są w czołówce. Nie wiem czemu ale kalkulatory kredytowe online nie są dla mnie wiarygodne.
Seweryn_W





Dołączył: 06 Lip 2014
Posty: 13
Miasto: Poznań

Post2014-07-08, 19:21    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie najlepszą ofertę dla firm, szczególnie tych nowych, ma mBank - oferują kredyt odnawialny nawet w 1 dniu prowadzenia działalności ! Przez cały okres umowy można podwyższyć przyznany limit do 500,000 zł. Zwykle na pierwszy kredyt trzeba czekać 12 miesięcy lub mieć określone obroty.
Alfred1





Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 1

Post2014-07-11, 07:33    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
Mbank ma dość preferencyjne warunki ale z pewnością znajdzie się jakiś lepszy
PGDF_Expert





Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 1

Post2014-09-04, 10:15    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o kredyty firmowe to zapraszamy na naszą stronę www.pgdf-expert.pl. Współpracujemy z wieloma bankami. Na pewno znajdzie się coś ciekawego.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-08-14, 13:28    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
Dobrą ofertę kredytów dla firm ma teraz Idea Bank. Mają produkt o nazwie Obrotomierz, gdzie nie potrzebne są zaświadczenia z ZUS i US, a sam kredyt udzielany jest na dowolny cel. Wniosek można przesłać online i w ten sam sposób otrzymać decyzję kredytową, a to spora oszczędność czasu.
berko





Dołączył: 14 Lis 2015
Posty: 2

Post2015-12-05, 16:09    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
no nie jest zła ale fakt, idea bank ma ostatnio naprawdę całkiem fajne oferty dla firm, dużo lepsze niż ta. Poszperaj sobie w sieci trochę dokładniej, ja znalazłem na szybko tylko tyle http://www.wprost.pl/ar/526298/Jak-wybrac-najlepszy-kredyt-dla-firmy/ ale wydaje mi się, że te są bardziej korzystne dla Ciebie i każdego kto potrzebuje coś na firmę.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-12-16, 00:15    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukacie dodatkowych pieniędzy dla firmy, warto zasięgnąć opinii fachowców. Można skonsultować się z firmą http://finzen.pl oni współpracują z bankami i instytucjami finansowymi, negocjują warunki, aby klient otrzymał najkorzystniejszą ofertę. Moim zdaniem to dobra opcja.
pierr





Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 111

Post2016-12-21, 07:11    kredyt dla firmy - prosze o opinie Odpowiedz z cytatem
Najlepiej jest postarać się o kredyt przy pomocy doradcy kredyowego. Jesli nie znacie nikogo to polecam po prostu założyć takie pytanie na fourm kredytowym: http://www.forum-kredytowe.pl/ - gdize udzielają się doradcy niezależni.

Polecam również czytać sobie wszystkie warunki jakie oferuje bank. Warto jest wiedzieć co sie podpisuje.
Strona główna forum » Kredyty » kredyt dla firmy - prosze o opinie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm