pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Logo firmy, jak wybrac ?

Logo firmy, jak wybrac ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
efea_pl





Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 2

Post2013-11-17, 18:47    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
według mnie powinno się wyróżniać, ale nie może być przekombinowane, na Twoim miejscu skorzystałabym z pomocy profesjonalnej agencji, ludzie często nabierają się, że za 50 zł ktoś im zrobi dobre logo, a tak nie jest, wiem, że każdy chce oszczędzić, ale czasami po prostu się to nie opłaca, ja od razu odpuściłam sobie amatorów i zgłosiłam się do profesjonalne agencji - obejrzałam sobie portfolio, spokojnie się zastanowiłam i w końcu się zdecydowałam, w cenie miałam 3 poprawki, ale taka przyjemność kosztowała mnie nie 50 zł a 350 zł, no cóż jakość kosztuje, niestety ludzie o tym zapominają
Reklamy
klaudyna





Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 4

Post2013-11-21, 12:58    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
ale lepiej wydać więcej i mieć poczucie, że ta kasa została wydana w dobry sposób - a na takich sprawach nie powinno się oszczędzać
agnieszka80





Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 8

Post2013-12-06, 14:53    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
Logo powinno wypływać z misji firmy, łatwo zapamiętywane w grupie docelowej oraz korelować z identyfikacją wizualną. Nie jest to łatwe zadanie zarówno dla nas jako klientów jak i dla agencji która takie logo projektuje.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Logo firmy, jak wybrac ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm