pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Logo firmy, jak wybrac ?

Logo firmy, jak wybrac ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-02-19, 18:12    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
Hej,

Mam problem z wyborem loga firmy. Mógłby mi ktos doradzic jak wybrac dobre logo ? Na co zwracać uwagę ?
Reklamy
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2012-02-20, 21:30    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
Według mnie najważniejsze to żeby było łatwe do zapamiętania i mialo to "cos" co wyroznia je z tłumu Smile
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-02-20, 21:47    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
Najłatwiej wykorzystać do loga nazwę firmy. Nie musisz wtedy siedzieć i kombinować jaka wybrac grafike, kolory itp.
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-02-21, 20:10    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czemu, ale logo stworzone z nazwy wydaje mi sie malo profesjonalne i tak jakby pójście na łatwiznę.
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2012-02-21, 20:16    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
Logo jest wizytowka firmy, wiec powinno byc czytelne, latwe do zapamietania, przyciągając uwagę, unikalne. Zrobic dobre logo to nie taka prosta sprawa i jak nigdy tego nie robiles radze zostac przy pomysle Prezesa.
karolove





Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 44

Post2013-03-22, 12:06    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem jak ktoś nie wie jak się za to zabrać to powinien skorzystać z usług firmy, która się na tym zna i na co dzień zajmuje się tworzeniem spójnej identyfikacji wizualnej firmy.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2013-03-24, 12:12    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
karolove napisał:
Moim zdaniem jak ktoś nie wie jak się za to zabrać to powinien skorzystać z usług firmy, która się na tym zna i na co dzień zajmuje się tworzeniem spójnej identyfikacji wizualnej firmy.


Wiesz moze i moglbys napsiac jaki to mniej wiecej koszt ? 100zl, 200zl ??
karolove





Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 44

Post2013-03-26, 08:43    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
Nie mam pojęcia ile kosztuje wykonanie samego loga, ale myślę, że same logo to nie jest wyjście. Firmy które zajmują się tworzeniem spójnej identyfikacji wizualnej firmy pomagają stworzyć nie tylko logo, które będzie przywodziło na myśl wartości jakimi nasza firma się kieruje, ale też stronę internetową i inne elementy potrzebne we właściwym tworzeniu świadomości marki. Same logo pewnie będzie kosztowało 300-400zł, ale nie wiem czy jest sens zamawiać tylko logo.
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2013-04-08, 03:37    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
Byku napisał:
Nie wiem czemu, ale logo stworzone z nazwy wydaje mi sie malo profesjonalne i tak jakby pójście na łatwiznę.


Też nie mam pojęcia, dlaczego tak Ci się wydaje. Napisz szybko do McDonald's, żeby się nie ośmieszali logo stworzonym z nazwy Wink BTW cała dyskusja jest o niczym, bo nie napisałeś jaka to w ogóle firma.
karolove





Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 44

Post2013-04-09, 12:13    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
A gdzie w logo McDonalda masz nazwę? Chodziło mi np. o firmę Babilon Media
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2013-06-10, 11:02    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
karolove napisał:
A gdzie w logo McDonalda masz nazwę? Chodziło mi np. o firmę Babilon Media


No tamto faktycznie zbyt rewelacyjne nie jest.
dariusz34





Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 34

Post2013-08-28, 05:34    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
Tak jak Karolove napisał w tych czasach pomoc takich agencji może okazać się bardzo ważnym element naszych działań. Jeśli wybierzemy rozsądnie i zaufamy specjalistom, to korzyści mogą być znaczące. Umiejętne rozpoznanie rynku i dobór przekazu do grupy docelowej nie jest łatwą sprawą i osobiści nie porwał bym się próbować działać samotnie na tej płaszczyźnie!
karolove





Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 44

Post2013-09-20, 13:08    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
Cieszę się, że się ze mną zgadasz. To bardzo ważne by budować świadomość konsumencką od postaw. Może w końcu coś się w tym kraju zmieni, jeśli zaufamy specjalistom, którzy na to zasługują i przestaniemy ślepo wierzyć, że wszystko możemy zrobić sami lub po kosztach.
sweetcoral





Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-18, 09:26    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
Ja wykonanie i wybór logo pozostawiłabym specjalistom, którzy doradzą i wykonają je w sposób profesjonalny. J/w logo to wizytówka firmy i musi zostać wykonane porządnie.
Nani





Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 4

Post2013-11-14, 11:33    Logo firmy, jak wybrac ? Odpowiedz z cytatem
Również jestem tego zdania co Karol i Darek, że współpraca z agencją może przynieść wiele korzyści dla klienta, jednak piszą oni o przypadkach, gdzie obaj trafili na profesjonalną agencję. Ja nie miałem tego szczęścia i musiałem długo się męczyć z kompletnie nieudolnymi specjalistami.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Logo firmy, jak wybrac ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm