pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » E-biznes » MLM - Marketing sieciowy

MLM - Marketing sieciowy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
barabasz





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-25, 07:36    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Czym według was jest ta unikalność produktów ? Ja tego kompletnie nie rozumiem i nie czaję ? Czy to według was jest to, że produkt ma być taki bardzo oryginalny i bardzo mało kiedy dostępny dla innych ludzi Smile Przecież jeśli będzie mało kiedy co dostępny to będzie to produkt najlepszy.
Reklamy
halabal





Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-03, 14:31    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Nie rozumiem do kogo to mówisz..Może się przenieś znowu do biblii i może tam ogłaszaj swoje te pseudo śmieszne historyjki bo tutaj na nikim nie robisz dobrego wrażenia, tylko się ośmieszasz Very Happy na pewno nie chodzi to w tym marketingu internetowym co Ty tutaj mówisz.
jarmos





Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-10, 20:27    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Myślę że warto by myśleć w ten sposób że jeśli podejmujesz decyzję to wchodzisz i działasz, działasz, działasz aż nie będzie kasy.
Oczywiście najpierw warto wybrać dobry biznes. Sam wiem po sobie że wejście po to by coś chwile podziałać i przestać jest bez sensu. Szkoda czasu i pieniędzy.
Zarobić się da jednak trzeba pamiętać że zarabia bardzo mało osób w stosunku do tych co chcą zarabiać.
majmusik





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-22, 16:04    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Ja nie wierzę w takie programy i możliwość zarobku. Niestety próbowałem niejednokrotnie i porażka, ściema potworna.To jest alternatywa ale dla naciągaczy, którzy zarabiają na naszej naiwności.
majnikson





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-23, 13:17    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
Co raz na pewno więcej jest takich naciągaczy i co raz to na pewno więcej jest takich osób co cały czas jakoś tak ludzi biorą pod włos i pod pretekstem wielkich zarobków chcą naciągnąć kolejnych klientów. Jest to kluczowa sprawa i jest to rzecz bardzo ważna.
sergiis





Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 10

Post2015-07-23, 13:35    MLM - Marketing sieciowy Odpowiedz z cytatem
jakoś nigdy nikt mnie nie umiał przekonać do tego typu programów a tym bardziej do pracy i namawianiu ludzi na zakup czegoś co akurat zlecił mi ktoś od góry.
Strona główna forum » E-biznes » MLM - Marketing sieciowy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm