pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Ubezpieczenia » Najgorsze firmy ubezpieczeniowe

Najgorsze firmy ubezpieczeniowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2013-12-17, 18:15    Najgorsze firmy ubezpieczeniowe Odpowiedz z cytatem
Nie ma jeszcze takiego tematu a na pewno sie przyda. Piszcie Wasze niemile doświadczenia z firmami ubezpieczeniowymi.
Reklamy
Ziomek8899





Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 117

Post2014-01-06, 15:09    Najgorsze firmy ubezpieczeniowe Odpowiedz z cytatem
Nie polecam AXA Direct.
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2014-01-11, 15:37    Najgorsze firmy ubezpieczeniowe Odpowiedz z cytatem
Link4 sa fajni do momentu podpisania umowy ... potem totalna olewka klienta.
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2014-07-25, 08:49    Najgorsze firmy ubezpieczeniowe Odpowiedz z cytatem
Warta to najgorsza firma na rynku.
Kajetan





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-09-28, 19:23    Najgorsze firmy ubezpieczeniowe Odpowiedz z cytatem
To prawda jest mnóstwo firm ubezpieczeniowych które zapewniają o cudowności swoich polis na życie, oczywiście to tylko przykład, a później okazuje się że człowiek wpadł w jakąś pułapkę z której ciężko jest się wyplątać, niestety słyszy się o takich polisach coraz częściej i niestety też podpisałem taką bezmyślną umowę na szczęście w porę zasięgnąłem porady fachowców http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/rezygnacja-z-polisy/ i udało mi się wszystko odkręcić, a wszystko za pomocą tej właśnie firmy dlatego polecam ją wszystkim którzy mają podobny problem
Jurek


Mitsubishi
Outlander

Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 6
Miasto: Warszawa

Post2015-10-27, 13:42    Najgorsze firmy ubezpieczeniowe Odpowiedz z cytatem
Ja podobnie, jak Kajetan znalazłem się w sytuacji, gdzie zwyczajnie nie było mnie stać na kontynuowanie polisy nażycie ze względów finansowych i zdecydowałem się na jej rezygnację myśląc, że nie będzie z tym problemu, a pieniądze, które zgromadziłem nie przepadną, tak jak mi obiecywał ubezpieczyciel, jednak rzeczywistość okazała się brutalna. Firma ubezpieczeniowa chce mnie obciążyć kosmicznymi kosztami związanymi z likwidacją polisy w taki sposób, że środki, które zgromadziłem ledwo wystarczą na likwidację. Czy nie jest to oszukiwanie ludzi? Pisanie takich rzeczy drobnym drukiem i twierdzenie, że człowiek wiedział co podpisuje jest bezsensowne;/ Czy takie opłaty likwidacyjne to konieczność? Gdzie szukać pomocy, żeby nie stracić wszystkiego?
elzas





Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 1

Post2015-11-26, 16:09    Najgorsze firmy ubezpieczeniowe Odpowiedz z cytatem
ja polecam D.A.S. to nie jest stricte ubezpieczyciel na życie, ale bardziej od nieszczesliwych zdarzen (zalane mieszkanie, negocjowanie odszkodowania na skutek nieszczesliwego wypadku). Nie raz ratowali mi tyłek:)
helenakosc





Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 4

Post2015-12-22, 13:04    Najgorsze firmy ubezpieczeniowe Odpowiedz z cytatem
Witam, mój kolega miał problem z firmą ubezpieczeniową. Był uczestnikiem kolizji i to jeszcze nie z jego winy. Opłaca wysokie opłaty za ubezpieczenie a jak przyszło co do czego to same problemy i nic mu się nie należy. Ale jego szef polecił firmę http://www.kompensja.pl/blog/centrum-odszkodowan-powypadkowych/ która oferuje pomoc w takich sytuacjach. I skorzystał z ich oferty i jednak okazało się że pieniądze i odszkodowania mu się należą. I wszystko mu wypłacili.
dynamical





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 47

Post2016-03-08, 12:01    Najgorsze firmy ubezpieczeniowe Odpowiedz z cytatem
Ja osobiście uważam, że nie warto jest współpracować z jednym ubezpieczycielem, a multiagencja, która pomaga w załatwieniu różnych formalności w jednym miejscu to bardzo dobre rozwiązanie. Sam osobiście wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniem oc załątwiam w takiej firmie w Zabrzu, między Rudą Sląską a Gliwicami: http://silesiaubezpieczenia.pl/pakiet-ocac/
Strona główna forum » Ubezpieczenia » Najgorsze firmy ubezpieczeniowe
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm