pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Opinie Compensa

Opinie Compensa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
meheroy





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-25, 22:11    Opinie Compensa Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich serdecznie, chciałam się Was podpytać o Wasze opinie na temat Compensy? Chodzi mi o Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń. Czy korzystacie z usług tego towarzystwa? Czy wiecie ktoś się orientuje czy to towarzystwo specjalizuje się jedynie w ubezpieczeniach na życie czy również w ubezpieczeniach nieruchomości np. mieszkania czy lokalu? Czasami, jak szukam jakiegoś produktu to sprawdzam opinie i porównuje ceny w wyszukiwarce cenowej. Może znacie jakiś portal, gdzie mogłabym poczytać opinie o tym towarzystwie?
Reklamy
kuppir





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-26, 10:50    Opinie Compensa Odpowiedz z cytatem
Chyba znajdziesz w sieci parę takich portali z opiniami na temat różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, nie tylko Compensy, tutaj masz przykładowy: http://www.polisolokaty.com/Smile To dobry pomysł, bo przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy warto zawsze zrobić mały research:-) Nic to nie kosztuje w dobie błogosławionego Internetu, a i ustrzec może przed wtopami i utrata pieniędzy:(( I nerwami!))) A zdrowie nasze najważniejsze jest!Smile

Ostatnio zmieniony przez kuppir dnia 2015-08-03, 20:40, w całości zmieniany 1 raz
zbrodnia





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-26, 18:10    Opinie Compensa Odpowiedz z cytatem
Dla mnie akurat nie mieli żadnej korzystnej oferty polisy na życie. Lepszą ofertę znalazłem u konkurencji. Z kolei dla mojej przyjaciółki była bardzo korzystna oferta ubezpieczenia domu i samochodu. Dlatego ciężko konkretnie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Dużo zależy od indywidualnych kwestii. Dlatego jeśli rozważasz ubezpieczenie to po prostu warto skontaktować się z konsultantem i wszystkiego się dowiedzieć.
MarSej





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-27, 16:06    Opinie Compensa Odpowiedz z cytatem
Ja tam jestem przeciwnikiem wszelkich ubezpieczeń na życie... Uważam, że to tylko wywalanie pieniędzy w błoto. Moja znajoma kiedyś miała niezłe problemy związane z właśnie z ubezpieczycielem, bo podpisała umowę bez dokładniejszego przeczytania i problemy gotowe... Na Twoim miejscu poczytałbym opinie w sieci na temat tego towarzystwa lub zwyczajnie zajrzał na ich stronę internetową w celu przejrzenia oferty Wink
meheroy





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-27, 17:13    Opinie Compensa Odpowiedz z cytatem
Witajcie ponownie, dziękuję za Wasze odpowiedzi. Na razie poszukuje opinii na temat tego towarzystwa ubezpieczeniowego. Rozmowa z agentem ubezpieczeniowym to nie to samo, bo on musi zareklamować swoją firmę i pokazać ją w jak najbardziej korzystnym świetle. Dlatego poszukuje jakiegoś portalu lub strony, na którym znajdę opinię na temat danego ubezpieczyciela.
Strona główna forum » Hydepark » Opinie Compensa
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm