pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Pomysł na otwarcie lokalu.

Pomysł na otwarcie lokalu.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
MaciekA





Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 32

Post2016-05-10, 12:13    Pomysł na otwarcie lokalu. Odpowiedz z cytatem
Wróciłem właśnie z Anglii, z zamiarem otworzenia własnej knajpy/pubu.
Angielskich pubach często widziałem automaty z prezerwatywami oraz alkomaty barowe wiszące gdzieś. Wydaje mi się, że to również może być fajna sprawa.
Chcę aby moi klienci czuli się bezpiecznie pod każdym względem Very Happy
Co sądzicie o dostosowaniu tego do polskich realiów? Wydaje mi się, że w naszych barach mogłyby przydać się takie alkomaty, wiszące na ścianach.
I czy takie alkomaty na ścianę, mogę kupić w tych samych miejscach gdzie kupuje się wyposażenie barowe typu szkło, jakieś podajniki?”
Reklamy
pankran





Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 22

Post2016-05-10, 13:14    Pomysł na otwarcie lokalu. Odpowiedz z cytatem
Nie mam pojęcia gdzie możesz kupić alkomat. Wiem, że artykuły typu szklanki przywozi często po prostu dostawca alkoholu konkretnej marki. Warto popytać o umowy z nimi, często można mieć spore wpływy z tego.
olaf





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 20

Post2016-05-11, 10:42    Pomysł na otwarcie lokalu. Odpowiedz z cytatem
Kiedyś czytałem, jakiś artykuł na blogu spy shopu. I gdzieś tam przewinęło mi się coś o takim alkomacie barowym. Poszukaj sobie.
Mi również podoba się perspektywa założenia własnego lokalu. Sam chciałbym mieć kiedyś swój. Jak na razie jestem barmanem i odkładam pieniądze na interes.
MaciekA





Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 32

Post2016-05-11, 12:23    Pomysł na otwarcie lokalu. Odpowiedz z cytatem
olaf napisał:
Kiedyś czytałem, jakiś artykuł na blogu spy shopu. I gdzieś tam przewinęło mi się coś o takim alkomacie barowym. Poszukaj sobie.
Mi również podoba się perspektywa założenia własnego lokalu. Sam chciałbym mieć kiedyś swój. Jak na razie jestem barmanem i odkładam pieniądze na interes.


Dokładnie o czymś takim jak to mówiłem: http://www.spyshop.pl/blog/alkomat-barowy-komercyjne-bezpieczenstwo/ Dzięki wielkie! Rewelacja.
A co do tej firmy reklamowej to też się pewnie do nich odezwę Wink
wedo





Dołączył: 02 Lip 2016
Posty: 5

Post2016-07-02, 20:55    Pomysł na otwarcie lokalu. Odpowiedz z cytatem
Fajna sprawa tylko trzeba uważać aby zbyt szynko nie zdewastowano takiego alkomatu.
jjanik90


BMW
335i

Dołączył: 06 Lip 2016
Posty: 3
Miasto: Radom

Post2016-07-06, 14:49    Pomysł na otwarcie lokalu. Odpowiedz z cytatem
Fajna sprawa. Dość ciekawa i nietypowa. Ja bym w to poszedł. Trzeba zaryzykować. Nie ma co się bać Smile Napisz jak efekty Smile
Kasior10





Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 49

Post2016-07-29, 09:53    Pomysł na otwarcie lokalu. Odpowiedz z cytatem
Fajny pomysł. Tylko jak będziecie robić ogródek dla dzieci to pamiętajcie o ogrodzeniu placu zabaw dla bezpieczeństwa. Teraz zresztą są bardzo ładne i nowoczesne ogrodzenia systemowe. Z pewnością, któreś Ci się spodobają.
Strona główna forum » Hydepark » Pomysł na otwarcie lokalu.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm