pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Prosty, wieloletni biznes dla każdego.

Prosty, wieloletni biznes dla każdego.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-03-19, 14:08    Prosty, wieloletni biznes dla każdego. Odpowiedz z cytatem
I to przede wszystkim ze względu na produkt, potrzebny w każdym domu. Więc zarabianie samo przez się jest łatwe, proste i szybkie. Nowy biznes na rynku Polskim. Polska firma z którą zarabianie jest łatwe i szybkie, nie tylko ze względu na produkt ale bardzo niski koszt wejścia do biznesu, [zakup własny 40 zł ] Tu budujemy swój biznes szybko i sprawnie, zapewniając sobie stabilne dochody na lata. Chcesz zarabiać ? pisz, pomagam. https://amberus.dagsmagnez.eu/register.html
Reklamy
maniek





Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 12

Post2015-06-15, 20:03    Prosty, wieloletni biznes dla każdego. Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się nad zakupem takich zjeżdżalni, placów zabaw, zamków itd. dmuchanych w celu wynajmu na różnego typu imprezy masowe. Czy jest to w ogóle opłacalne i czy można by było sobie zrobić z tego dodatkowe źródło dochodu? Po jakim czasie by się to zwróciło?
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-07-05, 18:20    Prosty, wieloletni biznes dla każdego. Odpowiedz z cytatem
Na pewno tak, sprawdź jednak jaka jest konkurencja. Bo na pewno jest. W międzyczasie dorobisz sobie solidnie tu - www.pracazadarmo.webnode.com Wybór dobrych ofert dla każdego.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-07-12, 14:26    Prosty, wieloletni biznes dla każdego. Odpowiedz z cytatem
Obecnie nowość, ale dochody starczające na całe życie. Pomagam skutecznie - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
eejoojopa





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-13, 19:30    Prosty, wieloletni biznes dla każdego. Odpowiedz z cytatem
Ty pomagasz ja w to jakoś wątpię i w to nawet nie wierzę. Dla mnie to jest tylko ściema i dla mnie to jest tylko chwyt marketingowy. Ja o wiele bardziej wierzę w realne rzeczy czyli ciężką pracą można do czegoś dojść i można sobie coś stworzyć. To będzie ok.
bellla





Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 1

Post2015-09-20, 23:17    Prosty, wieloletni biznes dla każdego. Odpowiedz z cytatem
ja poważnie myślę ale nad wejściem we franczyze Ecomyjni.(www.maszynyparowe.com ). Dają maszyny na start, pomagają pozyskać dotację z UP, UE. Myślę że warto bo sama na otwarcie az tak wiele nie mam
dżejzi





Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 53

Post2024-03-26, 17:51    Prosty, wieloletni biznes dla każdego. Odpowiedz z cytatem
Każdy biznes może osiągnąć sukces, może dobrze się rozwinąć, ale trzeba nad nim pracować. Jak chodzi o mnie, to chcę teraz zakupić do swojej firmy nowoczesne systemy pakowania, aby usprawnić tą czynność. Właśnie u firmy ISHIDA znalazłam już odpowiednie urządzenie do takich prac.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Prosty, wieloletni biznes dla każdego.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm