pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy

Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2012-10-10, 09:18    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
Reklamy
jahangir





Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 15

Post2013-04-06, 16:39    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
nałóg trzeba rzucać etapami, mój znajomy stosował tabletki i plastry i nic mu nie pomogło, od pół roku używa e-papierosa Mild X1 i mówi, że zupełnie odzwyczaił się od dymka, dodatkowo teraz ogranicza sięganie po elektronicznego papierosa, według mnie jest na dobrej drodze do zerwania z nałogiem i to raz na zawsze!
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2013-04-08, 03:44    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
jahangir napisał:
nałóg trzeba rzucać etapami, mój znajomy stosował tabletki i plastry i nic mu nie pomogło, od pół roku używa e-papierosa Mild X1 i mówi, że zupełnie odzwyczaił się od dymka, dodatkowo teraz ogranicza sięganie po elektronicznego papierosa, według mnie jest na dobrej drodze do zerwania z nałogiem i to raz na zawsze!


W tabletki i plastry nie wierzę, e-papieros działa podobnie. Znam wielu ludzi którzy kupowali e-papierosa z myślą o rzuceniu palenia - skończyło się na tym, że palili i elektroniczne i analogi.
Ziomek8899





Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 117

Post2013-04-11, 09:55    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
Według mnie trzeba po prostu bardzo chciec rzucic Smile przynajmniej tak bylo w moim przypadku
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2013-05-06, 19:35    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
Ziomek8899 napisał:
Według mnie trzeba po prostu bardzo chciec rzucic Smile przynajmniej tak bylo w moim przypadku


To nie jest takie proste i wszystko zalezy od czlowieka i jego predyspozycji.
badaboo1





Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 5

Post2013-06-07, 11:52    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
Ja mogę szczerze polecić książkę Allena Cara "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie".
Jestem straaasznie sceptyczny, jeżeli chodzi o jakieś "magiczne" sposoby, jednak... dzięki tej książce rzuciłem palenie po 4 latach - poważnie Wink
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2013-06-10, 10:55    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
badaboo1 napisał:
Ja mogę szczerze polecić książkę Allena Cara "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie".
Jestem straaasznie sceptyczny, jeżeli chodzi o jakieś "magiczne" sposoby, jednak... dzięki tej książce rzuciłem palenie po 4 latach - poważnie Wink


Jako dodatkowa motywacja lektura nie zaszkodzi.
anka927





Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 4

Post2013-10-08, 13:34    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
Mi się wydaje, że można stosować różne środki, ale jeśli nie ma samozaparcia to nic nie pomoże, nawet plastry czy tabletki z nikotyną. Oczywiście takie środki pomagają, ale wszystko zależy od naszej silnej woli.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2013-10-08, 16:31    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
anka927 napisał:
Mi się wydaje, że można stosować różne środki, ale jeśli nie ma samozaparcia to nic nie pomoże, nawet plastry czy tabletki z nikotyną. Oczywiście takie środki pomagają, ale wszystko zależy od naszej silnej woli.


To zależy jedni potrafią po 20 latach palenia rzucić z dnia na dzień a inni potrzebują tabletek, plastrow itp. a jeszcze innym nie udaje sie w ogóle rzucić.
kaja_kowal





Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-28, 11:13    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Prezes, wszystko zależy od człowieka i jego charakteru. Jednym rzucenie palenia przychodzi łatwo, drugim z wielkim trudem, jednak jedno jest pewne, warto zrezygnować z palenia dla własnego zdrowia Smile
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2013-11-07, 18:14    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
A inni zamiast papierosów maja inne nałogi, ot i cały człowiek.
aldonak





Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 4

Post2013-11-12, 20:13    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie wierzyłam w ,,magiczne tabletki" , ale po tym jak zobaczyłam jak mamę odrzuciło po tabeksie od papierosów, to byłam w szoku. Myślę, że warto spróbować
Bereniczka88





Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 4

Post2013-11-13, 11:04    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
A może terapia biorezonansem, tyle się teraz tych gabinetów pootwierało. Jak ktoś jest zdesperowany to i tego spróbuje, może to placebo, ale zawsze jest szansa na efekt przy sporej dawce silnej woli
Twik





Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 4

Post2013-11-13, 15:25    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
Trzeba chcieć i mieć silną wolę
Sandi





Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 4

Post2013-11-14, 11:23    Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy Odpowiedz z cytatem
Niektóre tabletki bardzo pomagają, potrafią skutecznie (choć na krótko) odrzucić do papierosów, potem decyduje już silna wola rzucającego
Strona główna forum » Hydepark » Rzucanie palenia tytoniu - kilka dobrych rad dla palaczy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm