pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Sklep medyczny

Sklep medyczny

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-07-04, 11:29    Sklep medyczny Odpowiedz z cytatem
Szukając w okolicy sklepu medycznego, okazało się, że brak takich. Szukając po internecie nie jest ich dużo a więc jak potrzebujecie coś do domu z sprzętów rehabilitacyjnych to gdzie kupujecie? Racja na jeden fajny natknęłam się chyba wszystko w nim można kupić juventas , ale czy gdzieś jeszcze taki jest?
Reklamy
bokce





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-23, 11:37    Sklep medyczny Odpowiedz z cytatem
Nie ma takiego..Jak jest to ja bym na pewno się na niego bym nie spotkał bo z nim nie miałem żadnego do czynienia. To jest oczywiście tylko kwestia przyzwyczajenia się i oczywiście to jest tylko kwestia do zapoznania się jakoś samemu w tym. Polecam sklepów medycznych szukać w Warszawie.
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2015-11-04, 11:19    Sklep medyczny Odpowiedz z cytatem
Dobrym sklepem medycznym jest także http://www.trans-med.net/ . Nie wiem czego konkretnie potrzebujesz ale wybór jest spory. No i ceny przystępne. Dobrze, że dzisiaj w sieci można kupić praktycznie wszystko Smile
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-12-01, 18:09    Sklep medyczny Odpowiedz z cytatem
Dobry to taki, który ma duży ruch.
Emii





Dołączył: 27 Gru 2015
Posty: 12

Post2015-12-27, 23:35    Sklep medyczny Odpowiedz z cytatem
Sama zastanawiam się czy otworzyć sklep medyczny stacjonarny i internetowy Smile
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2015-12-31, 05:14    Sklep medyczny Odpowiedz z cytatem
Licz się ze sporymi wydatkami.
dariusz34





Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 34

Post2021-02-28, 16:37    Sklep medyczny Odpowiedz z cytatem
Ogólnie właśnie sklep medyczny to potrzebny sklep, bo przecież takie rzeczy możemy kupić na Allegro, ale nie wiemy, czy wybierzemy taki, który nam realnie pomoże. Zdecydowanie lepiej więc wybrać sie do sklepu medycznego i pogadać z kimś, kto nam pomoże. Ja osobiście polecam tu kontakt z https://www.ortmed.pl/, spory asortyment, dobre ceny
lunka3





Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 106

Post2023-04-26, 17:28    Sklep medyczny Odpowiedz z cytatem
Wiesz co, z tego co wiem, z tej firmy https://www.inmed.pl/oferta/produkty/mosty-zasilajace/mosty-sufitowe-carocare-premium/ korzystał mój znajomy i był bardzo zadowolony . Znalazł tam profesjonalny sprzęt medyczny do swojego gabinetu w dobrej cenie. Mają naprawdę wysokiej jakości produkty, które będą służyć przez lata. Zajrzyj na tę stronę, a myślę, że nie zawiedziesz się na ich ofercie.
Strona główna forum » Hydepark » Sklep medyczny
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm