pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Skuteczna windykacja naszych pieniędzy

Skuteczna windykacja naszych pieniędzy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
justynianka89





Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 1

Post2014-01-20, 17:28    Skuteczna windykacja naszych pieniędzy Odpowiedz z cytatem
Jak szybko odzyskać pożyczone pieniądze?
Reklamy
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2014-01-21, 13:18    Skuteczna windykacja naszych pieniędzy Odpowiedz z cytatem
Pierwsze co mi przyszlo do glowy to firmy windykacyjne. Tylko nie wiem jakie sa koszty.
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2014-01-24, 08:53    Skuteczna windykacja naszych pieniędzy Odpowiedz z cytatem
Jak masz dowody że pożyczałaś, to zakładaj sprawę w sądzie.
remek





Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 22

Post2014-02-18, 23:56    Skuteczna windykacja naszych pieniędzy Odpowiedz z cytatem
Firma windykacyjna nie zawsze działa legalnie, że tak to ujmę... Wink Z doświadczenia wiem, że już lepiej zainwestować w pomoc kancelarii prawnej, która świadczy także usługi windykacyjne. Przynajmniej wszystko będzie przebiegało zgodnie z prawem, a są przecież kancelarie (patrz LexVin), które mają duże sukcesy na polu odzyskiwania należności dla swoich klientów Smile

Ostatnio zmieniony przez remek dnia 2014-03-14, 19:00, w całości zmieniany 1 raz
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2014-02-22, 09:12    Skuteczna windykacja naszych pieniędzy Odpowiedz z cytatem
Jak masz jakieś faktury, dowody pożyczki, to zawsze możesz sprzedać dług.
Lasek





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-22, 18:25    Skuteczna windykacja naszych pieniędzy Odpowiedz z cytatem
Z tym odzyskiwaniem pieniędzy to chyba strasznie trudno. lepiej się pożycza. Nie wiem może jakaś dobra firma windykacyjna albo komornik pomoże.
Merinda_Wilk





Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-30, 18:10    Skuteczna windykacja naszych pieniędzy Odpowiedz z cytatem
Hej, chyba nie ma takiej możliwości. Skoro pożyczyłeś pieniądze to raczej głupio się upomnieć ale jeśli ktoś sam nie wiem że trzeba oddać to po prostu mu przypomnij.
Krabik





Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-09, 09:15    Skuteczna windykacja naszych pieniędzy Odpowiedz z cytatem
Witaj, jeśli chodzi o firmy windykacyjne to według mnie najskuteczniejszy jest Kruk oni zawsze znajdą jakiś kruczek aby nam pomóc. Dodatkowo podzielą nasz dług na raty i tak czy inaczej jej odzyskamy.
Luka





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-10, 17:46    Skuteczna windykacja naszych pieniędzy Odpowiedz z cytatem
Z dłużnikami nie jest łatwo, jak trafisz na cwaniaka to ani windykacja, ani sąd, ani nawet komornik nie pomoże. Teraz ludzie są bardziej świadomi, wiedzą że firma windykacyjna może im naskoczyć, będzie jedynie zawracać tyłek telefonami i wezwaniami do zapłaty, a jak przepisze cały swój majątek na osobę trzecią to i komornik rozłoży ręce. I takie cwaniaki pozadłużane na miliony, jeżdżą wypasionymi brykami, jedząc w najdroższych restauracjach.
krepka





Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 13
Miasto: Sandomierz

Post2016-08-11, 09:18    Skuteczna windykacja naszych pieniędzy Odpowiedz z cytatem
Słyszałam, że bardzo dobra i wiarygodna jest ta firma windykacyjna. Jeśli macie problem ze swoimi dłużnikami to warto sobie przejrzeć te namiary j.w.
kacpi123





Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 3

Post2016-08-11, 16:34    Skuteczna windykacja naszych pieniędzy Odpowiedz z cytatem
Firma windykacyjna to zawsze naciąganie i niejasne warunki, ale już kancelaria prawna zajmująca się windykowaniem należności - jak najbardziej, czemu?

Uzyskają dla Ciebie szybko nakaz zapłaty i skierują sprawę do Komornika, ale tutaj zaczynają się schody, bo skuteczność egzekucji Komorniczej w Polsce to niecałe 20%, dlatego myślę, że jeżeli sprawa jest naprawdę jasna i masz dowody, że pożyczyłeś, to ruszaj do Sądu, złóż pozew SAMODZIELNIE, potem klauzula wykonalności a potem wniosek do Komornika WŁAŚCIWEGO MIEJSCOWO DLA DŁUŻNIKA (żeby bez problemu mógł prowadzić egzekucję z nieruchomości).
Strona główna forum » Hydepark » Skuteczna windykacja naszych pieniędzy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm