pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Sposoby mobilizowania pracowników

Sposoby mobilizowania pracowników

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2011-11-02, 20:09    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Znacie ciekawe sposoby mobilizowania pracowników? Pomijając podwyżki, bo na to wpadnie każdy. Zastanawiam się jak zmobilizować pracownika do lepszej i efektywniejszej pracy. Z jakich sposobów mobilizacji pracownika korzystacie?
Reklamy
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2011-11-07, 21:46    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Kolezanka ma szefa ktory zabiera wszystkich raz w tyg do restauracji, pubu i tam rozmawiaja o tym co sie dzieje w firmie, czy wszystko jest ok, czy wszyscy sa zadowoleni itp. Wydaje mi sie ze jest to bardzo dobry pomysl, zeby zgrac ekipe i wprowadzic dobra atmosfere.
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2011-11-18, 11:29    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Wspolne wypady sa ok, ale nie kazdy ma czas na takie zabawy. ( dom rodzina dzieci ).
Wedlug mnie nie ma zlotej zasady i do kazdego trzeba podejść indywidualnie. Na jednych dziala mile slowo i usmiech na drugich surowa ocena i mocne slowa.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2011-11-26, 19:06    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Ja sobie cenie mila atmosfere w pracy, jak szef jest w porzadku potrafi zrozumiec, pogadac, ochrzanic kiedy trzeba Smile to wydaje mi sie ze pracownik powinien to decenic i pracowac efektywniej.
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2011-11-27, 17:29    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Najwazniejsza jest kasa i to najbardziej motywuje pracownikow. Mila atmosfera, wypady sa wazne, ale pieniadze i tak sa najwazniejsze.
Lissa





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 125

Post2011-12-01, 11:46    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Ostatnio czytałam artykuł na co Polacy zwracają uwagę wybierajac prace i na pierwszym miejscu byly oczywiscie pieniądze, ale na drugim znalazla sie pozytywna, mila atmosfera... Klucz do sukcesu, to aby pracownik dobrze czul sie w firmie.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-04-07, 22:14    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Studencik napisał:
Najwazniejsza jest kasa i to najbardziej motywuje pracownikow. Mila atmosfera, wypady sa wazne, ale pieniadze i tak sa najwazniejsze.


Rozumiem ze jakbyś zarabiał w firmie dobre pieniądze, a atmosfera, szef, współpracownicy byli by nie do zniesienia, to by Ci to w ogole nie przeszkadzało i dalej bys tam pracowal ?
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2012-04-09, 18:57    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Na pewno by mi przeszkadzało, ale dalej bym tam pracował.
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2012-06-06, 12:19    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Dobrym sposobem jest zwolnic wszystkich pracowników i powiedzieć, kto chce zarabiać niech założy własna działalność gospodarcza i bedzie dostawal tyle pieniedzy ile zarobi. Tym sposobem wywalasz leni i zostawiasz osoby ktore chca dawac z siebie 100%.
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2012-06-07, 20:24    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Bogacz0 napisał:
Dobrym sposobem jest zwolnic wszystkich pracowników i powiedzieć, kto chce zarabiać niech założy własna działalność gospodarcza i bedzie dostawal tyle pieniedzy ile zarobi. Tym sposobem wywalasz leni i zostawiasz osoby ktore chca dawac z siebie 100%.


Dobre tylko niestety nie w każdej firmie mozna takie cos wprowadzić.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2012-11-18, 19:19    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Bogacz: Twój pomysł byłby dobrym scenariuszem do filmu niestety w normalnym świecie takie rzeczy sie nie zdążają.
Ava Gardner





Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 4

Post2013-02-13, 23:12    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Bogacz mam znajomego, który przez wiele lat prowadził cieszący się dużą popularnością pub. Niestety nie był najlepszym szefem, co przekładało się na jakość pracy zatrudnionych ludzi oraz na atmosferę w firmie. Pewnego razu powiedział im, że skoro nie podoba im się praca to niech w*********. Wszyscy, jak jeden mąż, oddali fartucha i wyszli z pubu. Za dwie godziny miał odbyć się długo oczekiwany i hucznie promowany koncert, a w pubie żadnego barmana, kelnerki, nikogo na zmywaku i brak ochrony.
Skutki były opłakane.
Od wielu lat kieruję niewielkim zespołem współpracowników. Mój dział liczy 9 osób. Po pierwsze bardzo starannie dobieram ludzi do swojego zespołu. Podczas rekrutacji korzystam z wielu dostępnych „myków” mających na celu idealne dopasowanie osób do powierzanych im stanowisk. Owszem zdarza się czasami, że predyspozycje zawodowe to jedno, a trudna osobowość to drugie. Dlatego za wszelką cenę staram się zrobić wszystko, aby w zespole panowała przyjemna atmosfera i fantastycznie sprawdza się praca na zasadzie zadaniowej. Wszyscy mają tą samą pensję podstawową, a reszta uzależniona jest od liczby projektów, w których biorą udział. Jak są lubiani i solidni to chętnie się ich zaprasza do projektów. Jeśli nie to zarabiają mniej. Pewnie nie w każdej firmie się to sprawdzi, ale u nas okazało się to bardzo dobrym krokiem.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2013-02-16, 10:07    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Prezes napisał:
Studencik napisał:
Najwazniejsza jest kasa i to najbardziej motywuje pracownikow. Mila atmosfera, wypady sa wazne, ale pieniadze i tak sa najwazniejsze.


Rozumiem ze jakbyś zarabiał w firmie dobre pieniądze, a atmosfera, szef, współpracownicy byli by nie do zniesienia, to by Ci to w ogole nie przeszkadzało i dalej bys tam pracowal ?


Tez jestem zdania ze kasa w dzisiejszych czasach jest na pierwszym miejscu ... a przez kryzys i sytuacje na rynku pracy duzo osob nie patrzy na atmosferę tylko sie cieszy ze ma prace.
perełka





Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 8

Post2013-06-28, 20:03    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Podwyżką Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2014-11-06, 12:24    Sposoby mobilizowania pracowników Odpowiedz z cytatem
Dobra atmosfera w pracy, plus nagrody pieniężne za dobrze wykonana robotę i będziesz mial zmotywowanych pracownikow.
Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Sposoby mobilizowania pracowników
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm