pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
superior





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-08-07, 17:25    Tłumaczenia dokumentów Odpowiedz z cytatem
Sprawa wygląda tak, że przez kilkanaście miesięcy byłem opiekunem starszych osób w Holandii. Pracowałem zarówno u prywatnych osób jak i w różnych zakładach opiekuńczo-leczniczych. Udało mi się też zdobyć uprawnienia ratownika medycznego. Niestety wszystkie dokumenty są po holendersku i teraz po powrocie do Polski chciałbym podjąć pracę właśnie w tym kierunku. Dlatego potrzebuję przetłumaczy te wszystkie dokumenty. Czy ktoś się orientuje gdzie powinienem szukać tłumaczeń z języka holenderskiego? Przecież nie jest to popularny język...
Reklamy
Pistollmi





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-08, 08:33    Tłumaczenia dokumentów Odpowiedz z cytatem
A czy te dokumenty są typowo specjalistyczne? Wiem, że tłumaczenia specjalistyczne są nieco bardziej kosztowne. Najlepiej będzie, jak poszukasz w sieci firmy, która specjalizuje się w tłumaczeniach z innych języków europejskich. Możesz wtedy zapytać się czy tłumaczą również z holenderskiego. Myślę, że lepiej zlecić to w trybie zdalnym. Powodzenia i pozdrawiam.
bronchilda





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-12, 23:18    Tłumaczenia dokumentów Odpowiedz z cytatem
Nie tak ciężko teraz tłumacze online są tak rozwinięte gdzie łatwo można korzystać z ich ofert szybkie tłumaczenia na różne języki śiwata. Miałem problem ostatnio z tłumaczenie na język francuski papierów do samochodów kolega polecił mi http://www.centrumtlumaczen.pl/tlumaczenia/holenderski/ tu akurat ci dałem linka na twój temat więc może ci to pomoże Wink
Maszmara





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-08-13, 10:40    Tłumaczenia dokumentów Odpowiedz z cytatem
No widzisz, nie ma żadnego problemu z takimi tłumaczeniami w dzisiejszych czasach:-) Czasami warto poradzić się na takim forum i ciekawe informacje można uzyskaćSmile zerknęłam sobie na to centrum tłumaczeń też i już wiem, że mi się też przyda, ale w języku rosyjskim:-) powodzenia z tłumaczeniem, ja już swoje zapytanie im wysłałam i otrzymałam odpowiedź - błyskawicznie:-)
superior





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-08-13, 20:59    Tłumaczenia dokumentów Odpowiedz z cytatem
Dzięki za pomoc. Będę się musiał zorientować, czy te dokumenty mogą być przetłumaczone przez internet. Wydaje mi się, że takie zwykłe tłumaczenie wystarczy. Nie będę musiał wydawać dodatkowo kasy na tłumaczenia przysięgłe. W końcu takie tłumaczenie certyfikatu może być w razie czego pokazywane razem z oryginałem. Przecież wiadomo, że tego zaświadczenia nie ukradłem... tym bardziej, że jest tam moje nazwisko.
TuAga





Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 21

Post2015-09-22, 11:30    Tłumaczenia dokumentów Odpowiedz z cytatem
Ja tłumaczenia robię w http://www.amar-translations.pl/ zajmują się tłumaczeniami specjalistycznymi i technicznymi na wszystkie języki, więc z holenderskim nie będzie problemu;) Tłumacz przysięgły potwierdzi Ci tłumaczenie z oryginału, opracują Ci to jakoś ładnie graficznie i będzie gotowe;)
Manor





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 36

Post2015-09-30, 13:13    Tłumaczenia dokumentów Odpowiedz z cytatem
Najlepiej szukać tłumacza przysięgłego.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2015-11-27, 14:33    Tłumaczenia dokumentów Odpowiedz z cytatem
Dobry tłumacz przysięgły angielskiego Częstochowa to Pani Małgorzata Borowska - oferuje przekład treści medycznych, farmaceutycznych i technicznych, zajmuje się także wykonywaniem tłumaczeń dokumentów urzędowych, teksów prawniczych, notarialnych, sądowych. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.argus.czest.pl.
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-03-09, 09:53    Tłumaczenia dokumentów Odpowiedz z cytatem
Ja potrzebuję przetłumaczyć coś z niemieckiego...korzystaliście może już z pomocy takiego tłumacza jak ten -
tłumacz polsko niemiecki? Szybko realizują zlecenie?
TuAga





Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 21

Post2016-03-14, 10:11    Tłumaczenia dokumentów Odpowiedz z cytatem
fajnym biurem jest http://www.amar-translations.pl/, współpracują tylko z firmami, ale zapytaj może zrobią wyjątek.
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2017-02-11, 12:13    Tłumaczenia dokumentów Odpowiedz z cytatem
A kto jest najlepszy, jeżeli chodzi o tłumaczenia Warszawa?
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Tłumaczenia dokumentów
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm