pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Ukraińcy wydali na wódkę 3,75 mld USD

Ukraińcy wydali na wódkę 3,75 mld USD

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
kamyczek





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-28, 13:38    Ukraińcy wydali na wódkę 3,75 mld USD Odpowiedz z cytatem
U nas zawsze jest najgorzej. Na Ukrainie też nie mają miodu i po prostu u nich też się ciężko jakoś żyję, mi się to nie podoba i ja nawet tego nie popieram..Chociaż chciałbym bardzo właśnie aby Ukraina weszła do Unii bo ja mam rodzinę na Ukrainie i potrzebni oni są.
Reklamy
bartiotk





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 3

Post2015-07-23, 23:18    Ukraińcy wydali na wódkę 3,75 mld USD Odpowiedz z cytatem
No tak, na Ukrainie rzeczywistość wygląda teraz tak marnie, że lepiej jej na trzeźwo nie przeżywać. To już testowano w Rosji. Nie bez powodu tak gdzie wojna albo totalitaryzm spożycie alkoholu gwałtownie rośnie.
gryglewski





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 11

Post2015-07-30, 13:43    Ukraińcy wydali na wódkę 3,75 mld USD Odpowiedz z cytatem
A Polacy, jak tylko rośnie podatek akcyzowy, z którego państwo chciało mieć kolejne miliardy do swojej wiecznej dziury budżetowej, natychmiast piją mniej, bo statystyki pokazały duży spadek sprzedaży alkoholu.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-08-01, 13:42    Ukraińcy wydali na wódkę 3,75 mld USD Odpowiedz z cytatem
Na szczęście dzielnie gonimy Ukraińców w wydatkach.
Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Ukraińcy wydali na wódkę 3,75 mld USD
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm