pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Ulubiony polityk

Ulubiony polityk

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
barzej66





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-01, 22:11    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
Jak wróci to dopiero się będzie działo..Podobno PDG to moje godło tak mogę zaznaczyć lekko. Muszę powiedzieć, że ja się nie trudnię tą całą polityką i ja właśnie nie chcę się w tą całą politykę pchać. Wolę inne rzeczy, obejrzeć jakiś mecz w telewizji czy też obejrzeć jakiś film dobry.
Reklamy
korezus





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 2
Miasto: Poznań

Post2015-06-15, 10:26    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
nasz nowy prezydent! ;p
Bogusz





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-06, 22:53    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
Chyba w tym momencie żaden. Ostatnie kilka lat tak skutecznie obrzydziło mi politykę i polityków, że żadnego z nich nie jestem w stanie uważać za jakiegoś specjalnie lepszego od pozostałych. Z zagranicznych też chyba żaden.
ogarniaczek





Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-11, 10:11    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
Prezes napisał:
JKM za poglądy Smile


Mam nadzieję, że ten uśmieszek po podaniu nazwiska Janusza Korwina Mikkego to tylko taki niesmaczny żart, bo ten człowiek jest naprawdę chory psychicznie i jeśli ktoś tego n9e zauważa, to powinien się wsłuchać lepiej w jego brednie, są na youtube, polecam.
ogarniaczek





Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-11, 10:14    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
korezus napisał:
nasz nowy prezydent! ;p


Bez względu na to, jaką ktoś ma sympatię polityczną, czy jest to platforma obywatelsks, czy jest to prawo i sprawiedliwość czy jeszcze ktoś inny, Andrzejowi Dudzie nie sposob nie przyznać bardzo dobrej aparycj i generalnie ten człowiek jest reprezentatywny.
ogarniaczek





Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-11, 10:16    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
Bogusz napisał:
Chyba w tym momencie żaden. Ostatnie kilka lat tak skutecznie obrzydziło mi politykę i polityków, że żadnego z nich nie jestem w stanie uważać za jakiegoś specjalnie lepszego od pozostałych. Z zagranicznych też chyba żaden.


Tak właśnie, tu jest niestety i naprawdę tak zwany pies pogrzebany, że do politykow niestety już wcale ale to wcale nie można mieć zaufania i brać na powaznie ich obietnic. Nie licząc PO , która reformuje kraj ... w ciągu 4 przedwyborczych miesięcy, nagle się da.
uniqua





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-11, 10:51    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
Ja tam do polityków nic nie mam. Najważniejsze aby w Polsce się dobrze działo i żeby nasze dzieci i wnuki nie wyjeżdżały gdzieś za granicę za chlebem..Bo to teraz się robi coraz bardziej popularne i teraz przede wszystkim wszyscy gdzieś jadą albo do Holandii albo do Niemiec.
gjermis





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-14, 18:38    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
może właśnie ze tak mało osób na bieżaco interesuje się polityką to przez to się tak slabo dzieje w Polsce. JOW-y są ciekawym rozwiązaniem bo chodzi o to żeby polityk był mniej anonimowy bardziej utalentowany i po prsotu bardziej kontrolowany przez ludzi
luna1234





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1

Post2015-07-14, 19:17    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
Moim ulubionym politykiem jest Antonii Macierewicz, ponieważ on, bedąc jednocześnie wiceprezesem prawa i sprawiedliwości uosabia wszelkiego rodzaju urojenia oraz paranoje, jakie kiedykolwiek zostały zdiagnozowane, za to ggo kocham! Jest najlepszy.
maniek





Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 12

Post2015-07-17, 11:08    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
Nie interesuje się polityką, ale jak tak słucham tych głupot, które wygadują w radiu czy telewizji to dochodzę do wniosku, że nikt nie zasługuje na miano polityka dobrego, mądrego, a co dopiero ulubionego.
Lakierobik





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-21, 19:39    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
A muszę odpowiadać na to pytanie? Słaby wybór na dobrego polityka. Jeżeli miałabym kogokolwiek wybierać, to wskazałabym na Wenderlicha Smile nie wiem za co, ale jest sympatyczny Smile
drachma





Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 01:13    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
urojenia to na pewno mają wyborcy niektórych partii ( choćby Po) myśląc ze głosują za lepszą przyszłością to mnie bardzo bawi że czasmi myśe ze moim ulubionym politykiem był Tusk tak był w roku 2007 roku raz i na zawsze jest to historia i mam nadzieję że cała reszta też będzie historią już niedlugo
Bogusz





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 09:38    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
Wszystkich lubię jednakowo. Tylko chciałbym aby Ci na górze w końcu spojrzeli na potrzeby tych na dole. Bo zawsze tym na dole dzieję się krzywda. Ciężko jest czasem takiej rodzinie zwykłej przeżyć za te 1000zł na miesiąc..Niekiedy to ma wystarczyć na 4 osoby chociaż to jest bardzo ciężko.
sokol





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-23, 10:52    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
ja nie lubię wszystkich jednako a na pewno kogoś nie lubię bardziej ale powód w sumie jak by nie patrzeć jest podobny - ten sam co przedmówcy jak ktoś uważa że za 1000 zł można wyzyć a ten drugi czyli poseł ma 10000 zł za nic prawie to ja mówię stanowczo nie
Kolton





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-23, 11:57    Ulubiony polityk Odpowiedz z cytatem
Ktoś już wyżej napisał, Marian Niesiołowski jest the best! Uwielbiam oglądać jego występy u Tomasza Lisa, który często gościnnie go zaprasza. Uwielbiam te burzliwe dyskusje i jego cięte riposty!
Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Ulubiony polityk
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm