pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Wrocław. Usługi detektywistyczne.

Wrocław. Usługi detektywistyczne.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Diamolo





Dołączył: 20 Maj 2013
Posty: 13

Post2015-12-21, 23:17    Wrocław. Usługi detektywistyczne. Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim, czy korzystał ktoś kiedyś z usług detektywa we Wrocławiu? i może polecić osobę godną zaufania? Szukałem w necie opinii o detektywach z naszego regionu i dotarłem nawet do kilku pozytywów, ale w sumie to nie wiem czy można im ot tak po prostu zawierzyć, bo, wiadomo, to jest usługa, która trochę kosztuje. Będę bardzo wdzięczny za pomóc.
Reklamy
Julusia





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 11

Post2015-12-22, 16:06    Wrocław. Usługi detektywistyczne. Odpowiedz z cytatem
przepraszam za odpowiedź nie na temat, ale mnie zawsze interesowało w jakich sytuacjach ludzie poszukują detektywów? mi to od razu kojarzy się z jakimś filmem amerykańskim
Wink
MaciekA





Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 32

Post2015-12-22, 22:36    Wrocław. Usługi detektywistyczne. Odpowiedz z cytatem
Mogę udzielić odpowiedzi od razu na dwa pytania Smile
Korzystałem z usług detektywa podczas rozwodu. Ma bardzo profesjonalne podejście do wykonywania zleconych zadań. Nie chcę podawać tu szczegół, ale wszystko było załatwione z moimi oczekiwaniami, a do tego stosunkowo szybko i sprawnie.
A znalazłem taką osobę na stronie internetowej sklepu detektywistycznego - spyshop.
Diamolo





Dołączył: 20 Maj 2013
Posty: 13

Post2015-12-23, 22:58    Wrocław. Usługi detektywistyczne. Odpowiedz z cytatem
Dzięki za odpowiedź, szczegóły bym chętnie poznał, ale to już raczej będę dzwonił, rozumiem, że w tym miejscu o czymś takim się nie mówi. Mam tylko pytanie: jak duże są koszty tej usługi?
MaciekA





Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 32

Post2015-12-24, 17:15    Wrocław. Usługi detektywistyczne. Odpowiedz z cytatem
Cena tak naprawdę zależy od przedmiotu zamówienia. Najlepiej będzie jeżeli podam ci stronę internetową, na której będziesz mógł to wszystko przeczytać, tam sobie znajdziesz numer telefonu i wiele informacji, które mogą być przydatne.: http://www.spyshop.pl/content/detektyw-wroclaw-68
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-12-25, 12:47    Wrocław. Usługi detektywistyczne. Odpowiedz z cytatem
Julusia napisał:
przepraszam za odpowiedź nie na temat, ale mnie zawsze interesowało w jakich sytuacjach ludzie poszukują detektywów? mi to od razu kojarzy się z jakimś filmem amerykańskim
Wink


Też mnie to zastanawiało. Very Happy
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-01-13, 19:52    Wrocław. Usługi detektywistyczne. Odpowiedz z cytatem
Lampart ma oddział we Wrocławiu i słyszałam o tym biurze dobre opinie http://www.lampart.co/ - sprawdź sobie. Moim zdaniem tak rozwiniętą sieć biur i doświadczenie mogą potwierdzać te opinie.
Fazi





Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 59
Miasto: Katowice

Post2016-01-27, 14:18    Wrocław. Usługi detektywistyczne. Odpowiedz z cytatem
Może Sherlock Holmes?
Strona główna forum » Hydepark » Wrocław. Usługi detektywistyczne.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm