pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca?

Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Andrea





Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 3

Post2015-10-22, 20:52    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
Chciałbym zabrać pracowników na wycieczkę organizowaną przez Adrenalina & Motywacja Club. Zastanawiam się, czy taka inwestycja w pracowników może być opłacalna. Bardzo podoba mi się projekt Cross Country Safari zamiast zwykłej imprezy integracyjnej. Czy dzięki temu wzrośnie aktywność pracowników?
Reklamy
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-11-01, 18:32    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że to czy integracja się uda zależy najbardziej od samych pracowników, bo niekiedy nawet kilka takich wyjazdów nic nie da.
g.wronka





Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 19

Post2015-11-17, 15:23    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
Baccaro ma rację. Od samej ekipy zależy chyba najwięcej. Jasne, że mogą być sprzyjające warunki i atrakcje, ok. Ale tak naprawdę jeśli ludzie się do siebie dobiorą to wystarczy najzwyklejsza impreza integracyjna w waszym mieście Smile
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-12-01, 17:14    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
To nawet lepsze, bo nie obciąża firmy dodatkowymi kosztami.
Mitriusz





Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 6

Post2015-12-12, 11:45    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
każdy wyjazd czy impreza integracyjna to spoko sprawa. Zawsze jakoś to zbliża grupę pracowników. Lepiej się gada na takim luźniejszym gruncie. Czasami jest też okazja wyjaśnić sobie jakieś nieporozumienia. A można zorganizować taką imprezę w różnej tematyce.
TuAga





Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 21

Post2015-12-17, 16:24    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
Wyjazd integracyjny to fajna sprawa, tylko dobrze wybrać coś co będzie mniej więcej wszystkim odpowiadaćWink
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-12-25, 12:27    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
Wyjazd integracyjny może zgrać grupę, lepiej się poznają, będzie lepsza atmosfera w pracy - więc teoretycznie, pracownicy będą wydajniejsi i bardziej kreatywni. Oczywiście efekty takiego wyjazdu mogą przyjść dopiero po jakimś czasie, ale na pewno widzę tutaj więcej plusów niż minusów.
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2015-12-31, 04:05    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
Nie zaszkodzi zorganizować taki wyjazd choćby na próbę.
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2016-03-11, 03:20    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
Lepiej zrobić wycieczkę samodzielnie. Czyli wynająć np. apartament Wrocław, zarezerwować lożę w jakimś barze, iść na strzelnicę i po prostu robić to, na co macie ochotę.
agrrest





Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 13
Miasto: Kraków

Post2016-03-11, 11:25    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
Z doświadczenia wiem, ze wielu pracowników uznaje taką integrację wyjazdową za zawracanie głowy argumentując że lepiej by było dostać premie albo bony towarowe, a na integracje wybrać się po prostu na grill albo do knajpki. Taniej wychodzi, nie zabiera całego dnia i jak ktoś chce wyjść wczesniej, bo dziecko albo mama chora, to też nie ma problemu.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-03-31, 10:40    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
Rok temu próbowałam organizować taką wycieczkę integracyjną, ale nie było chętnych i zrezygnowałam z tego pomysłu. Niedawno przeprowadziłam ankiety dotyczące motywacji i dowiedziałam się z nich, że część pracowników chciałaby mieć możliwość dofinansowania do wczasów. Moi pracownicy od jakiegoś czasu pracują dużo mniej wydajnie i pomyślałam, że możliwość wyjazdu na koszt firmy byłaby fajną motywacją. Na tej stronie http://www.edenred.pl/pl/motywacja-pracownikow widziałam możliwość zamówienia ticketów holiday. Jak myslicie to może pomóc?
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-04-12, 12:32    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
Dofinansowania to fajna opcja motywacyjna dla pracowników, ale nie ma nic wspólnego z integracją. A nie od dziś wiadomo, że zintegrowany zespół lepiej pracuje. Jeśli więc chodzi o wyjazdy integracyjne to ja uważam, że warto, ale trzeba je wybierać z głową.Ciekawą opcją są wyjazdy Cyfrowy Detox http://cyfrowydetox.pl/ . Są to obozy, na których uczestnicy pozbywają się "technologii" czyli komórek czy tabletów i skupiają się na relaksie, odpoczynku i integracji. Warsztaty rozwoju osobowości, gry terenowe, zawody sportowe - wszystko to rozwija pracownika i pomaga zżyć się z grupą.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-04-29, 11:39    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem takie wyjazdy firmowe są ważne, dzięki temu zespół będzie bardziej zgrany, co może przełożyć się na lepsza wydajność. Zobaczcie sobie tę firmę http://bissole.pl/wyjazdy-integracyjne-dla-firm/ oni organizują tego typu przedsięwzięcia. Udany wyjazd poprawia też wewnętrzny wizerunek firmy.
murdoch





Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 20

Post2016-05-04, 01:06    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
Może czasami zrobić integrację w biurze, też dobrze wpływa.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-05-27, 08:18    Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca? Odpowiedz z cytatem
Pewnie, że można i w biurze. Można wypożyczyć np. grę GamesBall (taka gra stołowa dwustronna, z jednej piłkarzyki, z drugiej hokej), zamówić catering i zorganizować wewnętrzne mistrzostwa. Kto nie lubi piłkarzyków Smile A taka impreza, z nutką rywalizacji, może być bardzo udana.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Wycieczka integracyjna - czy to się opłaca?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm