pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Wynajem mieszkania jak się zabezpieczyć

Wynajem mieszkania jak się zabezpieczyć

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
pierr





Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 111

Post2023-11-27, 10:27    Wynajem mieszkania jak się zabezpieczyć Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim,
Potrzebuje porady dotyczacej wynajmu mieszkania. Mianowicie chcąc wynająć mieszkanie osobie fizycznej możliwe jest zabezpieczenie się umową notarialną najmu okazjonalnego - prosta sprawa.
A jak najlepiej sie zabezpieczyć przed wynajmem, gdzie stroną wynajmującą bedzie os. fizyczna, a po drugiej stronie (najemcą) będzie spółka? Mieszkanie bedzie wynajmowane do celów mieszkaniowych jednego ze wspólników.
Z góry dziękuję za pomoc!
Reklamy
karo90





Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 118

Post2023-11-27, 12:07    Wynajem mieszkania jak się zabezpieczyć Odpowiedz z cytatem
pierr napisał:
Cześć wszystkim,
Potrzebuje porady dotyczacej wynajmu mieszkania. Mianowicie chcąc wynająć mieszkanie osobie fizycznej możliwe jest zabezpieczenie się umową notarialną najmu okazjonalnego - prosta sprawa.
A jak najlepiej sie zabezpieczyć przed wynajmem, gdzie stroną wynajmującą bedzie os. fizyczna, a po drugiej stronie (najemcą) będzie spółka? Mieszkanie bedzie wynajmowane do celów mieszkaniowych jednego ze wspólników.
Z góry dziękuję za pomoc!

Najem okazjonalny średnio się sprawdza, najlepiej wynająć z możliwością dokwaterowania lub niecałe mieszkanie, np. same pokoje, pozostałe pomieszczenia do użytku wspólnego. Nawet w przypadku osoby fizycznej wchodzisz i korzystasz zgodnie z umową
Nie zastanawiałeś się nad skorzystaniem z pomocy firmy, która zarządza wynajmem? https://www.ap7.pl/pl/nieruchomosci/zarzadzanie-wynajmem/242 Mogę tutaj dać namiar na firmę z Krakowa.
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2024-03-14, 16:17    Wynajem mieszkania jak się zabezpieczyć Odpowiedz z cytatem
Zmagam się z problemem dzikich lokatorów, którzy nie tylko nie płacą czynszu, ale także odmawiają wyprowadzenia się z mojego mieszkania. Ostatnio słyszałam o możliwościach rozwiązania takich sytuacji przy pomocy negocjacje eksmisja detektyw , który może pomóc w negocjacjach lub nawet w eksmisji. Czy ktoś miał podobne doświadczenia lub może polecić mi profesjonalną firmę detektywistyczną w tej dziedzinie?
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Wynajem mieszkania jak się zabezpieczyć
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm