pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Zakup samochodu w komisie.

Zakup samochodu w komisie.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Ziomek8899





Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 117

Post2013-12-02, 13:43    Zakup samochodu w komisie. Odpowiedz z cytatem
Znalazłem fajny samochód, który stoi w komisie. Nigdy nie korzystałem z usług komisów i zastanawiam sie czy opłaca sie od nich kupować. Na co zwrócić szczególna uwagę , co zrobic aby nie kupic jakiegos gniota ?
Reklamy
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2013-12-04, 11:50    Zakup samochodu w komisie. Odpowiedz z cytatem
Jak sie nie znasz na samochodach, albo nie masz znajomego mechanika to lepiej nie baw sie w komisy.
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2013-12-05, 13:19    Zakup samochodu w komisie. Odpowiedz z cytatem
Michal30 napisał:
Jak sie nie znasz na samochodach, albo nie masz znajomego mechanika to lepiej nie baw sie w komisy.


Bez przesady nie każdy komis samochodowy jest zły i oszukuje ludzi. Fakt trzeba uwazac, ale tak jak wszędzie.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2014-03-17, 09:20    Zakup samochodu w komisie. Odpowiedz z cytatem
Ja na Twoim miejscu nie kupowałbym w komisie tylko szukał prywatnych ofert. Najważniejsze przy kupnie, to sprawdzic czy auto nie bylo sprowadzane z zagranicy i czy sprzedający jest pierwszym wlascicielem.
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2014-03-21, 08:38    Zakup samochodu w komisie. Odpowiedz z cytatem
Komis to ostatnie miejsce gdzie bym szukal samochodu. Nie polecam.
jagodka





Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 25

Post2014-03-30, 16:13    Zakup samochodu w komisie. Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Jak sie nie znasz na samochodach, albo nie masz znajomego mechanika to lepiej nie baw sie w komisy.


dokładnie jak ktoś niema znajomego mechanika to uaaaa mozna naciać sie na taka minę ,że składana jest z 3-4 aut. teoretycznie wszystko ładnie wyglada jednak podczas kolizji czy jakiegokolwiek zdarzania pojazd jest jak chiński precel.

teraz na pewno będzie duzo anglików po przekładce.
tekla55





Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-16, 12:52    Zakup samochodu w komisie. Odpowiedz z cytatem
Można kupować w komisie. Trzeba przede wszystkim mieć takiego zaufanego po prostu mechanika, który razem z nami pojedzie i przede wszystkim to on nam pomoże w całym to wyborze sprzętu i sprawdzi pod maskę co ta maszyna ma. Bo czasem można trafić na piękny z zewnątrz a w węwnątrz bardzo pognity.
margiethat





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 8

Post2015-07-24, 08:03    Zakup samochodu w komisie. Odpowiedz z cytatem
W Komisie bym na pewno nie kupował. Dobrze jest kupić od jakiegoś prywatnego sprzedawcy. Nie ma po co kupować w komisie. Wyjdzie nas drożej bo zawsze komis bierze jakąś prowizję i to zawsze komis nam odpowiednio pobiera jakąś kwotę od zakupy tego samochodu i jest trochę niefajnie.
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-04-24, 10:07    Zakup samochodu w komisie. Odpowiedz z cytatem
Kupno samochodu w komisie to raczej nie jest dobre rozwiązanie, chyba, że przed zakupem sprzedawca zgodzi się na sprawdzenie auta u mechanika i poda jego numer VIN, aby można było sprawdzić jego historię, np. czy nie jest powypadkowy. Jeśli samochód ma być do firmy, to najlepiej kupić nowy na kredyt lub ewentualnie wziąć go w leasing. W W-wie mogę polecić salon http://www.autozoliborz.pl - często mają tam różne promocje, także przeznaczone dla firm, np. leasing 0%.
murdoch





Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 20

Post2016-05-04, 02:40    Zakup samochodu w komisie. Odpowiedz z cytatem
Są firmy którym można zlecić sprawdzenie przed zakupem.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-06-30, 09:07    Zakup samochodu w komisie. Odpowiedz z cytatem
Nie kupuje samochodów w komisach, bo dwa razy kupiłam uszkodzone samochody, w których te uszkodzenia wyszły po krótkim czasie. Samochody wydawały się być zadbane, a później okazywało się, że muszę w nich wiele naprawiać. Myślałam, że najwięcej wyniesie mnie naprawa Seata, którego zresztą kupiłam po dośc wysokiej cenie. Okazało się, że ma uszkodzoną pompe wtryskową Bosh, którą naszczęście udało się naprawieć tej firmie http://pompa-wtryskowa.pl/pompa-Bosch i nie musiałam wymieniać pompy wtryskowej Bosh na inną i dzięki temu nie wydałam ogromnej sumy pieniędzy.
Strona główna forum » Motoryzacja » Zakup samochodu w komisie.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm