pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Zarabianie na wymianie walut

Zarabianie na wymianie walut

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Martax3





Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 1

Post2013-10-06, 07:26    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Na pewno każdy słyszał o tym, że można całkiem nieźle zarobić na wymianie waluty. Macie więc jakieś doświadczenie w tym zakresie? Zdarzyło się Wam kiedyś zyskać przez kilkukrotne przewalutowanie? Ja właśnie zaczynam "przygodę" z takim zarabianiem. A Wy z czego korzystacie? Jak to u Was wygląda?
Reklamy
anka927





Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 4

Post2013-10-08, 13:38    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Powiem szczerze, że pierwszy raz o tym słyszę, ale pomysł wydaje mi się bardzo ciekawy i obiecujący.
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2013-10-14, 10:47    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Nie, ale chetnie poslucham jak zamierzasz to zrobic. Pisz wiecej.
angella12





Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-22, 12:02    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Ja też jestem ciekawa jakby miało wyglądać takie zarabianie, bo powiem szczerze, że jakoś ten pomysł mnie nie przekonuje.
DrGuzenda





Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 13
Miasto: Warszawa

Post2013-10-28, 17:55    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Są i tacy, która zarabiają na spekulacjach walutowych całkiem dużo. Opłaca się np. kupować euro we wrześniu, bo zawsze umacnia się złoty - jest to celowe działanie rządu, bo poprzedza to okres wypłaty dopłat rolniczych Smile a państwo chce zaoszczędzić. Potem kurs euro znowu rośnie = jesteśmy "do przodu" o różnicę. Wydaje mi się tylko, że żeby handlować walutami zarobkowo, trzeba mieć duże oszczędności...
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2013-11-04, 10:50    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Temat ciekawy, tylko jak sie do tego zabrac ? Smile
DrGuzenda





Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 13
Miasto: Warszawa

Post2013-11-04, 17:39    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Generalnie inwestowanie w waluty, o ile się nie spekuluje dużymi (naprawdę dużymi) kwotami jest chyba mało opłacalne i wymaga ciągłego zaangażowania. O ile się to robi na mniejszą skalę, to nominalne zarabia się raczej tyle, ile traci na inflacji, czyli, po prostu, wychodzimy na zero. Na tym się za bardzo nie znam, więc wolę się nie wypowiadać, może jest tu jakiś specjalista albo ktoś z jakiegoś funduszu walutowego?
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2014-08-01, 10:25    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Ale to jest ryzykowne, kursy wcale nie dają pewności zysku - już raz dolar spadł do poziomu 2 zł. Największe realia dają nieruchomości, ale oczywiście długoterminowo. Wystarczy popatrzeć w bazy JARTOMU - nawet magazyny w SSE są wolne, ale raczej taka sytuacja długo nie potrwa.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2014-08-02, 17:20    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Na nieruchomościach tez można stracić, i to wcale nie tak trudno jak się może wydawać.
jenot





Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 3

Post2014-11-28, 09:57    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Co do tej wymiany walut, to wydaje mi się co najmniej niemożliwe lub bardzo trudne. Mianowicie: zarabiają na tym: kantory, banki czy kantory internetowe. Zawsze na tym zarabiają na skutek różnicy w cenie kupna i sprzedaży czyli tzw spread. Więc trzeba mieć pozwolenie na działalność kantorową aby można było to robić. Jeśli się nie ma i nie jest się ani kantorem ani bankiem to można tylko kupować od kantorów czy banków, czyli po tej cenie wyższej. To jak potem komuś sprzedać jeszcze drożej? Być cinkciarzem pod sklepem i żerować na tym, że może jedna osoba na 100 się skusi?
Forex to największa giełda walutowa świata. Tysiące operacji na każdą minutę są wykonywane. Miliony ludzi na świecie w to gra i 95% przegrywa... A zarabiają pewnie Ci co sprzedają i odkupują waluty od traderów..
Jest możliwość zarabiania na walutach jak jest dużo kasy do zainwestowania w forex i cierpliwość i rozumienie zagadnień ekonomii i wkroczyć do akcji tylko wtedy gdy będą silne sygnały makroekonomiczne takie jak: skup lub emisja nowych obligacji skarbowych. Obniżenie lub podwyższenie stóp procentowych. Decyzje FED o drukowaniu lub zaprzestaniu drukowania pieniędzy. Jakiekolwiek decyzje o problemach państwa. Np ostatnio Rosja na skutek sankcji od Unii Europejskiej zaczęła być postrzegana przez inwestorów jako kraj z problemami. Wycofywanie inwestycji z Rosji sprawiło gwałtowny spadek ceny Rubla. Na walutach jak coś tanieje to coś względem tego drożeje. Więc o tyle dobrze, że obojętnie jaka informacja dotrze, czy o spadkach czy o wzrostach to można zarobić Smile
Szybki





Dołączył: 30 Lis 2014
Posty: 5

Post2014-11-30, 02:26    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Nikt jeszcze nie dopowiedział,że do takiej inwestycji jest potrzebna spora zaplecze finansowe nie mówiąc już o rekalmie ,lokalu i innych kosztach.
brad





Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 11

Post2014-12-02, 16:38    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Szybki napisał:
Nikt jeszcze nie dopowiedział,że do takiej inwestycji jest potrzebna spora zaplecze finansowe nie mówiąc już o rekalmie ,lokalu i innych kosztach.


Zaplecze finansowe i to potężne.
krzysiekbrzyski





Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 28

Post2016-06-24, 08:54    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Zaplecze finansowe i to dosyć spore, ale to nie znaczy, że trzeba od razu rezygnować Smile Myślę, że najpierw trzeba co nieco poczytać, zdobyć niezbędnej wiedzy do takiego typu przedsięwzięć. Polecam co nieco poczytać na ten temat, np. ten artykuł jest nieźle napisany i można się sporo dowiedzieć czy rzeczywiście można zarobić na wymianie walut i jak to zrobić:
http://life7.pl/zarabianie-na-wymianie-walut/
invest35





Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 1

Post2016-08-15, 12:34    Zarabianie na wymianie walut Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o wymianę walut to polecam kantory internetowe - oferują dużo lepsze warunki niż te stacjonarne. Chociażby ten https://fifty-fifty.pl/
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Zarabianie na wymianie walut
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm