pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Zewnetrzna firma obsługująca biuro

Zewnetrzna firma obsługująca biuro

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
wirekw





Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 1

Post2014-02-12, 12:53    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Korzystacie może z jakiś zewnętrznych firm, które zajmują się obsługą biura? Ja się osobiście zastanawiam, jak to wygląda od środka. Będę wdzięczny za jakieś wskazówki odnośnie wyboru i funkcjonowania takich biur.
Reklamy
anna.golab





Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 1

Post2014-02-14, 13:15    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Poszukaj sobie w necie informacji o wirtualnym biurze. Taka firma zajmuję sie nie tylko obsługą biura - korespondencji czy telefonów, ale też księgowością czy jak potrzeba obsługa prawną.
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2014-02-22, 09:31    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Nie stac mnie Sad
vombat





Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 33

Post2014-03-31, 13:42    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Jest to jakieś rozwiązanie dla mniejszych firm. Sporotakich ofert teraz na rynku się pojawiło.
ZuzannaZZ





Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 6

Post2014-04-29, 11:32    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się. Na rynku jest sporo firm zajmujących się prowadzeniem biura, ale nie tylko. W zależności od firmy możesz tez spodziewać się bardziej rozszerzonego zakresu usług, która pomaga dodatkowo zoptymalizować koszty Smile
ostrygosc





Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 7

Post2014-04-30, 11:58    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od wielkości firmy - mała firma jak najbardziej może skorzystać z usług firmy zewnętrznej, ale jeśli mamy do czynienia z większą organizacją powinno to zostać w wewnętrznych strukturach.
Magdalena77





Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 5

Post2014-07-11, 10:58    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Ja również korzystam z biura rachunkowego, doszłam do wniosku, że lepiej zatrudnić fachowca, który zna się na swojej pracy zamiast samemu się męczyć. Biuro rachunkowe, które zatrudniłam http://pareto.com.pl/ jest z Poznania, bardzo cenie sobie ich usługi. Sama nie poradziłabym sobie już z tymi wszystkimi dokumentami
Magdalena77





Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 5

Post2014-07-11, 10:58    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Ja również korzystam z biura rachunkowego, doszłam do wniosku, że lepiej zatrudnić fachowca, który zna się na swojej pracy zamiast samemu się męczyć. Biuro rachunkowe, które zatrudniłam jest z Poznania, bardzo cenie sobie ich usługi. Sama nie poradziłabym sobie już z tymi wszystkimi dokumentami
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2014-07-12, 02:57    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Wiele osób korzysta z usług takich biur. Oszczędność czasu i nerwów.
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2015-11-20, 16:25    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Korzystam z Kancelarii Podatkowej http://www.wiol.com.pl/ zajmują się księgowością mojej firmy;) świetna sprawa coś takiego, księgowej na etat nie opłacało mi się zatrudniać, a samemu prowadzić księgowość trochę strach;)
Olaf10





Dołączył: 19 Lis 2015
Posty: 7

Post2015-11-20, 18:42    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Witaj, jeśli chodzi o wewnętrzne firmy, które obsługują biuro to jest to coraz bardziej modne. Nie wiem tylko czy faktyczne wygodne. Generalnie jeśli chodzi o taka firmę to trzeba postawić na coś sprawdzonego. Najlepiej kogoś kto zna sie na takiej robocie.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2015-12-01, 14:53    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Nie wydaje mi się, aby była potrzeba, aby nasze biuro było zarządzane przez firmę zewnętrzną, ja bym się nie zgodził na takie rozwiązanie. Jeżeli mowa o zarządzaniu przedsiębiorstwem, mogę polecić mobilny system sprzedaży firmy SalesCompanion. Platforma on-line umożliwia tworzenie projektów sprzedażowych, kontrolowanie stanów magazynowych u poszczególnych pracowników itp. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie http://salescompanion.pl.
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-12-01, 17:10    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Czasami może się przydać taka opcja.
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-02-26, 09:49    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Wtedy też warto skorzystać z takiej oferty jak tu - billing? W ten sposób można by kontrolować połączenia służbowe prawda?
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2016-03-01, 15:07    Zewnetrzna firma obsługująca biuro Odpowiedz z cytatem
Billingi i rozliczanie pracownikó z telefonów.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Zewnetrzna firma obsługująca biuro
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm