pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » znacie jakiś dobry program do contact center

znacie jakiś dobry program do contact center

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
dynamical





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 47

Post2016-02-25, 12:31    znacie jakiś dobry program do contact center Odpowiedz z cytatem
Mam coraz więcej zamówień i coś takiego by mi się przydało... Macie może jakieś sprawdzone aplikacje, bo moi konsultacji nie wyrabiają i boje się, że stracę klientów...
Reklamy
dixit





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 26

Post2016-02-26, 08:46    znacie jakiś dobry program do contact center Odpowiedz z cytatem
Ja mogę ci polecić taką aplikację contact center: http://focustelecom.pl Jest bardzo przydatna i bardzo usprawnia pracę. Na początku nie byłe przekonany do kolejnej inwestycji, ale uwierz lub nie, zwróciła się z nawiązką. Klienci zwracają dużą uwagę na jakość obsługi. Bez tej aplikacji wiele rzeczy zaniedbywaliśmy, zapominaliśmy oddzwonić, a klienci długo czekali na linii i byli wściekli. Teraz wszystko się zmieniłoWink
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2016-03-01, 15:04    znacie jakiś dobry program do contact center Odpowiedz z cytatem
Fakt, brak kontaktu zwrotnego często potrafi mocno rozjuszyć klientów.
dynamical





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 47

Post2016-04-07, 09:17    znacie jakiś dobry program do contact center Odpowiedz z cytatem
Dzięki dixit. Rzeczywiście, poszperałem trochę i ten program contact center wydaje się interesujący http://focustelecom.pl/contact-center/ a jak dużą masz firmę? Bo wiesz, ten mój dział nie jest za duży, więc nie chce się pakować z motyką na słońce. Ale rzeczywiście coraz bardziej się do tego Focusa skłaniam Smile
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » znacie jakiś dobry program do contact center
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm