pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Jaki rodzaj reklamy ?

Jaki rodzaj reklamy ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
mazi88





Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 33

Post2018-10-15, 21:56    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
wszystko zależy jaki to biznes i na jakiś klientów się nastawiasz. Ostatnio przenosiliśmy się w nowe miejsce ze swoim lokalem i wykorzystali do informacji naszych klientów plakaty zamówione https://web-to-print.pl/plakaty/ wszystko ładnie dostarczone i według umówionych terminów.
Reklamy
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2018-11-15, 03:45    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Taki, który jest skuteczny Smile Wiem, wiem łatwo tak mówić, ciężej nawiązać współpracę z firmą, która wykonuje swoje usługi w sposób rzetelny, skuteczny i do tego nie pobiera za to ogromnych pieniędzy. Nie polecę Wam, żadnej konkretnej firmy, ale zerknijcie sobie na stronę http://efectownia.pl/ . Jest to firma, na której ofertą sam się zastanawiam
kayla





Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 41

Post2020-09-22, 18:27    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o reklamę tradycyjną, to jest ulotki, banery i wizytówki, to świetne usługi graficzne Warszawa świadczy firma Artlime. Zamawiam u nich różne projekty i są na prawdę zjawiskowe. Very Happy
dynamical





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 47

Post2021-04-12, 20:08    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Na pewno warto stworzyć sobie bazę klientów i potem dzwonić lub wysyłać sms z ofertą lub aktualnymi promocjami. A jak już taką bazę mamy, to warto wyposażyć się w narzędzie, które nam ją odpowiednio "ogarnie". Na przykład HLR - wyrzuca nieaktywne numery, dzięki czemu nie musimy tracić czasu na połączenia, których i tak nikt nie odbierze.
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2023-04-11, 12:29    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Cześć, w końcu udało mi się otworzyć moją pierwszą firmę. Jako młody przedsiębiorca, szukam różnych sposobów na promowanie swojej firmy i dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów. W związku z tym, poszukuję firmy, która zajmuje się projekty graficzne bielsko, a dokładnie reklamą na samochodzie. Chcę, aby moja firma była widoczna na drodze i przyciągała uwagę kierowców i przechodniów. Reklama na samochodzie to świetny sposób na dotarcie do szerokiej publiczności i promowanie swojej marki w sposób innowacyjny i kreatywny. Czy są tu osoby, które robiły coś takiego i chcą się podzielić doświadczeniem ?
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 297

Post2023-05-05, 20:49    Jaki rodzaj reklamy ? Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim! Właśnie założyłem swoją firmę i potrzebuję wizytówek, żeby móc się zareklamować i dotrzeć do potencjalnych klientów. Czy możecie polecić jakieś firmy, które zajmują się drukiem wizytówek? Szukam profesjonalnej i solidnej firmy, która zaproponuje mi dobry jakościowo produkt i doradzi, jakie rozwiązanie będzie dla mnie najlepsze. Czy ktoś współpracował z firmą https://www.openprint.pl/kategoria/wizytowki Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!
Strona główna forum » Marketing, reklama » Jaki rodzaj reklamy ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm