pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Nieruchomości » Kiedy tanie mieszkania ?

Kiedy tanie mieszkania ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2012-09-13, 09:52    Tanie mieszkania, kiedy ? Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj czytalem, ze jeszcze nigdy w historii polskiego budownictwa na rynku nie bylo tyle gotowych do zamieszkania mieszkań. Jak dla mnie to kwestia czasu kiedy ceny poleca ostro w dol.
Reklamy
Rolnik4





Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 149

Post2012-11-19, 14:24    Kiedy tanie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Co z tego ze ceny mieszkan spadna nawet o 20% jak i tak ludzi nie bedzie stac na ich kupno.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-11-29, 13:06    Kiedy tanie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio słyszałem ciekawa opinie na temat cen mieszkań. Ceny u deweloperow ciagle stoja w miejscu, ale za to bardzo duza obnizke widac w cenach transakcyjnych. np cena mieszkania w ogloszeniu wynosci 500tys, ale po krótkiej rozmowie zrobi sie 420tys jak nie mniej.
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2012-12-02, 11:41    Kiedy tanie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Wszedzie pisza ze do polowy 2013 ceny beda jeszcze spadac, wiec jak ktos ma w planie kupno mieszkania chyba warto poczekać.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2013-01-16, 12:13    Kiedy tanie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Waldus napisał:
Wszedzie pisza ze do polowy 2013 ceny beda jeszcze spadac, wiec jak ktos ma w planie kupno mieszkania chyba warto poczekać.


Gdzie wszędzie piszą ?? Ja jeszcze nie natrafilem na taka informacje a wedlug mnie ceny nieruchomosci bede jeszcze dluzej spadac, bo banki przestaly szalec z kredytami i malo kogo stac na wlasne mieszkanie.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2013-03-24, 12:15    Kiedy tanie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Robert napisał:
Waldus napisał:
Wszedzie pisza ze do polowy 2013 ceny beda jeszcze spadac, wiec jak ktos ma w planie kupno mieszkania chyba warto poczekać.


Gdzie wszędzie piszą ?? Ja jeszcze nie natrafilem na taka informacje a wedlug mnie ceny nieruchomosci bede jeszcze dluzej spadac, bo banki przestaly szalec z kredytami i malo kogo stac na wlasne mieszkanie.


Tez jestem takie zdania ze dopóki banki nie poluzuja kredytow na rynku ceny beda spadac. A takie artykulu o tym ze cena maja rosnac odpolowy 2013 roku maja na celu zdezorientowac spoleczenctwo i zachecic do kupownia mieszkan.
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2013-04-08, 03:07    Kiedy tanie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli ceny nadal będą spadać to będzie to gratka dla inwestorów - albo doskonały sposób na zabezpieczenie pieniędzy na emeryturę Wink
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-02-13, 12:52    Kiedy tanie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Prawdę mówiąc ja nie zauważyłam dużych spadków w cenach mieszkań. Niedawno sama szukałam mieszkania na sprzedaż. Na początku brałam pod uwagę tylko i wyłącznie rynek wtórny, bo wydawało mi się, że te mieszkania mogą być dużo tańsze od mieszkań z rynku pierwotnego, ale okazało się inaczej. Ceny mieszkań z rynku wtórnego stoją w miejscu i tylko osoby, którym bardzo zależy na szybkim sprzedaniu mieszkania obniżają ceny. Natomiast jeśli chodzi o rynek pierwotny, to większość deweloperów również nie obniża cen. Szukałam mieszkania w Warszawie i w tym mieście tylko Vantage Dewelopment S.A. miał niższe ceny od konkurencyjnych deweloperów za tą samą jakość mieszkań. Na początku myślałam, że może oszczędzają na budowie budynków, ale poszukałam o nich informacji w Internecie i wszystkie były pozytywne i zdecydowałam się na jedno z mieszkań dostępnych na tej stronie https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/warszawa.html . Mieszkanie jest obecnie wynajmowane i praktycznie zarabia samo na siebie. Nawet jeśli za 30 lat okaże się, że ceny nieruchomości są niższe niż teraz, to i tak zarobię na zakupie mieszkania.
dariusz34





Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 34

Post2021-02-28, 15:05    Kiedy tanie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Ja przy każdej budowie kontenery na gruz zamawiam w http://ekoraff.pl/. Różne pojemności, dobre ceny, szybka dostawa. Ogólnie właśnie współpraca jest bardzo elastyczna i to mi się mega podoba. W prosty sposob po prostu można się pozbyć wszystkim śmieci z budowy
redykat





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 78

Post2021-06-07, 12:47    Kiedy tanie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Mnie zastanawia, czy kiedyś na serio przyjmie się koncept pełnoprawnych mieszkań w kontenerach. Kiedyś się z tego śmiałem, dziś przez takie modele, jak te oferowane przez Mastertec kto wie...
lunka3





Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 106

Post2022-08-23, 16:46    Kiedy tanie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Wiesz co, jeżeli chciałabyś kupić sobie jakieś ładne mieszkanie, to myślę że bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie może zaproponować firma https://www.cn-kaczmarek.pl/. Wiem że moja znajoma korzystała z ich pomocy i była bardzo zadowolona z ogólnej współpracy. Udało jej się z ich pomocą znaleźć idealne lokum dla siebie.
Strona główna forum » Nieruchomości » Kiedy tanie mieszkania ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm