pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Nieruchomości » Kupno mieszkania od dewelopera ?

Kupno mieszkania od dewelopera ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
oliwia33





Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 105

Post2016-06-17, 15:17    Kupno mieszkania od dewelopera ? Odpowiedz z cytatem
ja kupiłam raczej nowe mieszkanie od dewelopera, bo te z rynku wtórnego mają prawie identyczne ceny a przecież standard o wiele niższy, bez wind i garaży podziemnych, poza tym duże osiedla takie jak Bliska Wola to prawie miasteczka gdzie bez opuszczania osiedla można wszystko załatwić...
Reklamy
paula116





Dołączył: 29 Cze 2016
Posty: 2

Post2016-06-30, 07:59    Kupno mieszkania od dewelopera ? Odpowiedz z cytatem
Twisted Evil Evil or Very Mad
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-07-04, 09:03    Kupno mieszkania od dewelopera ? Odpowiedz z cytatem
Ja też kupiłam mieszkanie od dewelopera i zdecydowałam się na tego https://vantage-sa.pl/ . Wolę mieszkania z rynku pierwotnego, bo podczas ich urządzania jest mniej pracy, a co za tym idzie także mniej kosztów, bo skuwanie płytek, ściąganie paneli sporo kosztuje. Ten deweloper buduje tylko mieszkania w nowoczesnym budownictwie. Wybrałam mieszkanie w Śródmieściu we Wrocławiu, bo pracuje w centrum Wrocławia i mam bardzo blisko do pracy. Zależało mi także na bezpiecznym osiedlu, a to osiedle, na którym znajduje się moje mieszkanie właśnie takie jest.
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2016-07-08, 10:13    Kupno mieszkania od dewelopera ? Odpowiedz z cytatem
Podobno ponad 95% ofert mieszkań na rynku to oferty deweloperów i agencji nieruchomości, także tak najłatwiej znaleźć najbardziej odpowiednie mieszkanie. Większość deweloperów i agenci ogłasza się w internecie, więc tam chyba najlepiej poszukać ofert, nie tylko na największych serwisach z ogłoszeniami z całego kraju, ale i tych mniejszych, regionalnych serwisach, jak https://nieruchomosci.dlawas.pl gdzie mają sporo ofert mieszkań z woj. śląskiego.
Marek Kowalski





Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 6

Post2016-07-08, 15:32    Kupno mieszkania od dewelopera ? Odpowiedz z cytatem
Przy wyborze firmy? Lepiej mieszkania w okolicy, która nam odpowiada i tak już na pewno są deweloperzy. Jak chce się zatrudnić dewelopera od zera to podziwiam Smile
tomasz36





Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 66

Post2017-04-13, 11:21    Kupno mieszkania od dewelopera ? Odpowiedz z cytatem
??? Kupno od dewelopera jest dużo bezpieczniejsze, dzięki temu jest gwarancja praktycznie 100%, że nie spotkają nas niespodzianki. Teraz jest oferta dobra na mieszkania lublin sprzedaż trwa i jeszcze trochę od tego dewelopera potrwa, bo kilka nowych inwestycji sie pojawiło
redykat





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 78

Post2017-04-27, 11:39    Kupno mieszkania od dewelopera ? Odpowiedz z cytatem
Nie widzę problemów żeby kupować mieszkania Bydgoszcz od dewelopera, jesteśmy wtedy chociaż pewni, że wszystko jest nowe tylko musimy je umeblować i gotowe.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2017-04-28, 03:58    Kupno mieszkania od dewelopera ? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najlepiej kupić nieruchomość od dewelopera, wówczas można urządzić wszystko wedle uznania. Projektowanie wnętrz nie jest łatwe, sądzę, że warto zdecydować się na wsparcie architekta, który pomoże wyposażyć i urządzić mieszkanie. Pamiętajcie, że mieszkanie nie może być tylko stylowe, powinno żyć się w nim wygodnie i komfortowo.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-05-18, 21:09    Kupno mieszkania od dewelopera ? Odpowiedz z cytatem
Gdy już zdecydujesz się na zakup mieszkania, z pewnością będziesz potrzebować pomocy firmy, która mogłaby przewieźć Twoje rzeczy. Najlepiej korzystać z usług tych, które mogą poszczycić się długą obecnością na rynku, jak http://adexim.com.pl/relocation-ciech-warsaw.
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2017-07-03, 21:13    Kupno mieszkania od dewelopera ? Odpowiedz z cytatem
Ja jestem jak najbardziej za tym, by kupić mieszkanie od dewelopera. Sam powoli się do takiego zakupu przymierzam. Poluję teraz na to: https://toscom.pl/p/polaka-14. Rozsądne ceny, świetna lokalizacja no i przede wszystkim ta nieszablonowość. Szukam czegoś małego, do 50^2, a takie mieszkania tam jeszcze są wolne, więc trzeba się pospieszyć.
tomasz36





Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 66

Post2018-11-15, 15:43    Kupno mieszkania od dewelopera ? Odpowiedz z cytatem
zdecydowanie warto. Jest to najlepsza opcja, tym bardziej, że buduję się naprawdę sporo. Wystarczy chociażby przejrzeć oferty na zielone-tarasy.com.pl/mieszkania
butler





Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 20

Post2022-01-29, 21:19    Kupno mieszkania od dewelopera ? Odpowiedz z cytatem
Warto dobrze wybrać dewelopera, takiego, który na swoim koncie ma już realizacje i jest po prostu wiarygodną firmą. Ja polecam firmę APM Development, są transparentni i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo finansowe. Świetną inwestycję właśnie realizują na Tarchominie - https://tarchomin.apm-development.com.pl/
Strona główna forum » Nieruchomości » Kupno mieszkania od dewelopera ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm