pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ?

Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2014-08-19, 10:59    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio zastanawiam sie nad Nowa Prawica.
Reklamy
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2014-09-01, 09:17    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie JKM żywi za dużą sympatię do Putina. A to może oznaczać, że w gruncie rzeczy jest naiwny.
darodkamie





Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 1

Post2015-03-27, 11:56    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
na pewno nie zagłosuję na Bronka "szoguna " komorowskiego i jego szoguna Smile

Zastanawiam się nad JKM, chociaż jego poglądy są coraz bardziej kontrowersyjne Confused
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-04-01, 13:52    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Jestem ciekaw rywalizacji dwóch głównych kandydatów na prezydenta.
robenio2x





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 11

Post2015-04-24, 13:33    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc to nie widzę innego konkretnego kandydata poza Komorowskim. Reszta kandydatów to śmieszne postacie jakieś, po prostu wstyd by mi było gdyby któryś z tych ludków miałby być prezydentem.


jeżeli jesteście właścicielami lokalu weselnego lub restauracji zapraszam do zapoznania się z artykułem http://www.domwogrodzie.e-blogi.pl/komentarze,211403.html opisuję jak zmienił się mój lokal

Ostatnio zmieniony przez robenio2x dnia 2015-06-23, 12:55, w całości zmieniany 1 raz
gumis





Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-04-29, 15:12    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Na kogo? Na nikogo! Neutral Prawda jest taka, że żadna z postaci, które biorą udział w nadchodzących wyborach prezydenckich nie dorasta do funkcji głowy państwa prawie 40 milionowego kraju jakim jest Polska. A może mam zbyt wysokie wymagania? Sam już nie wiem.


Jesteś majsterkowiczem? Radzisz sobie sam z każdym problemem? Wejdź na http://remontujsam.wordpress.com/. Sam zadbaj o własne mieszkanie.

Ostatnio zmieniony przez gumis dnia 2015-06-26, 20:14, w całości zmieniany 1 raz
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-05-01, 10:46    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Wybory niebawem, wtedy wszystko się wyjaśni.
dziobol





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-04, 21:00    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Ja spokojnie zagłosuję na Komorowskiego i liczę, że wygra. Nie ma się co za bardzo podniecać bo prezydent poza szefowaniem armii to za dużo do powiedzenia nie ma. Kukiz czepił się jednomandatowych okręgów jak mantry. Klapki na oczach.


Bardzo wiele osób wykupuje ubezpieczenie mieszkania, samochodu, ubezpieczenie na życie http://makeinsurance.blog.de/2015/04/30/kiedy-warto-wykupi-263-ubezpieczenie-na-raka-20261908/ coraz częściej pojawiają się też inne ubezpieczenia

Ostatnio zmieniony przez dziobol dnia 2015-07-01, 21:24, w całości zmieniany 1 raz
tomasz36





Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 66

Post2015-05-05, 15:25    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
JKM , KORWiN w parlamentarnych.

Prezydent ma właśnie dużo do powiedzenia. Może zawetować każdą ustawę. Do armi niech lepiej się lepiej obecny prezydenciak nie rusza bo rozkazy z błędami ortograficznymi są mało zabawne. Obecny prezydenciak jest dobry tylko w zgodzie szkoda tylko że na podwyższanie podatków i grabież własności.
FED01





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-05, 21:04    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
no chyba na nikogo nie zagłosowałbym tak z czystym suomieniem to chyba nikogo bo ... al epóxniej okazuje sie nei mozna narzekac jak si enie głosowało wiec kogos by sie wybrało ale to chyba tlko dla żartu bo nic innego do glowy mi nie wprzychodzi w tym momencie


Stare meble, staro wyglądają w twoim mieszkaniu..Musisz to zmienić i musisz przede wszystkim to poprawić Dowiedz się jeszcze http://aleksanderzawadzki.blox.pl/2015/03/Jak-odnowic-meble.html więcej na blogu.

Ostatnio zmieniony przez FED01 dnia 2015-07-01, 14:28, w całości zmieniany 1 raz
Interaktiwe





Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-05-08, 12:42    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
No na pewno nie zagłosowałbym na żadnych oszołomów typu Korwin Mikke czy Kukizopodobni. Ktoś pisał, że nie może byc już gorzej, niestety może być i to o wiele gorzej. Radzę więc się zastanowić nad swoim wyborem. Najłatwiej jest powiedzieć nie głosuję i umyć ręce. A kto ma decydować? Mochery?
barabasz





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-11, 15:26    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
No i mamy ciekawą sytuację. Mam pytanie za 10 punktów: kogo na stanowisku prezydenta wolałaby Unia Europejska i Rosja? Woleliby marionetkę sterowaną z tylnego fotela, nie znającego się na armii i nie mającego zielonego pojęcia co robić w razie konfliktu zbrojnego.
citronek





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-12, 15:35    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Ja to zawsze zagłosuję na taką osobę co by jakieś nowe zmiany wprowadziła, pchnęła w górę do boju naszą Polskę..Chciałbym, żebyśmy mogli być znowu dumni za ojczyznę i tutaj się pchnęli w górę z biznesem i ze wszystkim innym..Tylko nie wiem czy ktoś może tego dokonać. Nie można tracić nadziei i trzeba być dobrej myśli.
plastusik





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-15, 17:06    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
A co? Obecnie nie możemy być dumni z naszego kraju? Fakt, że wstyd za takich oszołomów jak Macierewicz czy Kaczyński ale cóż zrobić? Takie typy też mają prawo do życia i oddychania naszym wolnym powietrzem. Szkoda tylko, że to powietrze zatruwają bezmyślnie.
Kaminkoty





Dołączył: 09 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-15, 18:39    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Teraz nie mam wyjścia, zagłosuję na Komorowskiego. Dudy nie widzę jako prezydenta. Liczę, że w wyborach parlamentarnych wejdzie nowa siła jakaś. Może Kukiz coś zarejestruje i wejdzie do parlamentu. To się może przydać, taki świeży powiew, nowa krew.
Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm