pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ?

Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
rexon21





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-19, 20:31    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o wybory parlamentarne to zagłosowałbym na nową partię, która się pojawi - kongres założycielski planują na 31 maja w Warszawie. Stowarzyszenie nazywa się Nowoczesna.pl i ma się przekształcić w partię. Jednym z założycieli jest Ryszard Petru. W II turze głosuję na Komorowskiego.
Reklamy
ana7766





Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-05-19, 23:35    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
tak się zastanwiam i myśle ze jakies abstrakcje mnie nie obchodzą ale rzeczywiste problemy które jednak obecny B.K nie rozwiązal nalezy mu sie kara wiec wybór jest prost i bez histerii sami mowicie ze prezydent nic nie moze ale klamstw tez nie moge znieść
boqqu





Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-21, 07:21    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Nie mam pomysłu i żadnego planu. Na dzień dzisiejszy ja bym postawił 2 x tak aby mój głos nie był ważny. W tej turze wyborów niestety nie mam żadnych dobrych kandydatów na których mógłbym oddać głos. Jest to smutne ale takie jest prawdziwe, nikt nie spełni wymagań przedwyborczych.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-05-21, 17:00    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Niestety mój kandydat nie awansował do II tury, ale tutaj zagłosuję na mniejsze zło, czyli Andrzeja Dudę.
debomer





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-21, 17:18    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Mniejsze zło? To są porównywalne zła moim zdaniem. Szkoda, że w polskim systemie wyborczy nie są przewidziane na kartach do głosowania miejsca do zaznaczenia, że żaden z powyższych kandydatów się nie nadaje. Taka możliwość powinna być udostępniona i oficjalnie podana do wiadomości.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-05-22, 12:53    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Zawsze można oddać głos nieważny lub nie pójść na wybory w ogóle, ale to nie jest rozwiązanie...
Palcikort





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-23, 09:57    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Jeden głos i tak nic nie zmieni. Nie byłem na pierwszej turze wyborów i nie pójdę nawet na drugą turę wyborów to nie ma sensu. Co się teraz w Polsce wyprawia to jakaś masakra..Nic się nie zmieni, nie jest ważne kto rządzi..I tak jest źle w tej Polsce.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-05-23, 10:07    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Palcikort napisał:
Jeden głos i tak nic nie zmieni. Nie byłem na pierwszej turze wyborów i nie pójdę nawet na drugą turę wyborów to nie ma sensu. Co się teraz w Polsce wyprawia to jakaś masakra..Nic się nie zmieni, nie jest ważne kto rządzi..I tak jest źle w tej Polsce.


Takie podejście jest niestety bardzo złe. Tzn. "jeden głos i tak nic nie zmieni".

I tak samo pomyślało parenaście milionów ludzi w pierwszej turze...
thryll





Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-24, 18:30    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że to mógłby być ciekawy pomysł gdyby na takiej karcie do głosowania było miejsce na jakieś uwagi na przykład. W przypadku chęci oddania nieważnego głosu możnaby napisać dlaczego oddajemy taki nieważny głos. Nie byłoby potem domysłów dlaczego tyle jest nieważnych głosów, że może fałszerstwo i tym podobne.
trateg





Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-31, 13:01    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Ja na razie to nie wiem na kogo będę głosował. Jedno tylko jest pewne: nigdy nie zagłosuję na PIS. Zobaczymy co się będzie działo w najbliższych miesiącach, bo sporo się może dziać. Może się coś ciekawego wyklaruje.
ifonka





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-01, 14:06    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Dlaczego nigdy ? Znasz takie powiedzenie, nigdy nie mów nigdy nie można tak przecież mówić..Jeśli chodzi o mnie to ja powiem jedną rzecz po prostu nie można postawić na jedną partię, zmienią się rządzacy i ta partia nie będzie już tak dobrze funkcjonować i będzie klapa.
fed2015





Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 4

Post2015-06-13, 00:28    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
to było by dziwne gdyby powiedzieć że nigdy nie zagłosuję na PiS chyba że ktoś Ci za to płaci aby tak pisać Wink nie trzeba być wielce przenikliwymi socjologiem aby powiedzieć że niektóre elementy się zużywają a elementy władzy zużywają się tym barsdziej
stafik





Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-14, 07:56    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
To wybory już dawno były i wybory już się chyba dawno skończyły. Teraz trzeba przede wszsytkim się zastanowić czy dobrze zrobiliśmy wybierając taką władzę..To może być trochę sprzeczne i to się trzeba nad tym wszystkim dobrze zastanowić bo chyba każdy pamięta na kogo zakreślił X ?
stafik





Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-14, 07:58    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Grecja ma się dobrze, przynajmniej oni wiedzą jak mają żyć i przynajmniej u nich jest tak w miarę okej. Po prostu warto się interesować nami a nie interesować się jakimiś innymi krajami bo na co. Tutaj jesteśmy w Polsce i to trzeba się interesować co się z nami dzieje.
malaczarna88





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-11, 14:48    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
na_bogato napisał:
Te partie pokazały na co je stać, w efekcie czego nas na nic nie stać... Dzięki monitorowaniu rodzimej sceny politycznej uświadomiłam sobie, że najgorszą ewentualnością nie jest nieudolna ekipa rządząca, ale właśnie sytuacja, gdy naprawdę nie ma już z kogo/czego wybierać...
To prawda, nie tylko w przypadku wyborów parlamentarnych, ale także przy wyborach prezydenckich. Według mnie teraz w Polsce będzie tylko gorzej i biedniej. Aż przykro patrzeć, że przyjmują ludzi z Ukrainy i innych państw, podczas gdy nasi uciekają na Zachód.
Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm