pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ?

Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
izaurus





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-12, 00:43    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
trudne pytanie na kogo zagłosować ale wiem na kogo nie zaglosuję na partię która zawiodła mnie 4 lata temu ale tylko słabo bo myślałem że ma pomysł na to co nie zdążyła zrobić a teraz po prostu dołuje w swoich pomysłach stawiając przed wszystkim na swoje dobro już PO po
Reklamy
bmors82





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6
Miasto: https://t.me/pump_upp

Post2015-07-12, 15:08    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Na pewno nie na Kukiza, który świetnie i umiejętnie oszukał wszystkich swoich zwolenników. Zero programu - łał, ale program!
bryngiert





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-12, 23:07    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Kukiz jak Kukiz ale ja znam wielu politków lokalnych i ponad-lokalnych którzy nie mieli programu - nie wiem czy nawet program miał PO kiedykolwiek ja jestem zdania że tutaj nie chodzi o program tylko calościowe patrzenie na problemy które dotykają większość społeczeństwa
igryks





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-15, 21:12    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
moim zdaniem ważne jest aby ludzie mogli być odpowiedzialni za siebie i wiedzieli że powinni być odpowiedziani za państwo o to chodzi w JOWA-ch anie o obietnice wyborcze tylko o pilnowanie i jeszcze raz pilnowanie polityków aby nie czuli sie jak w pracy
desinka75





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 1
Miasto: Warszawa

Post2015-07-16, 09:33    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Ten kraj potrzebuje zmian, wymienić ich wszystkich bo gonimy Grecje...
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-07-23, 14:55    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
desinka75 napisał:
Ten kraj potrzebuje zmian, wymienić ich wszystkich bo gonimy Grecje...


Grecję to już z długiem przegoniliśmy, tylko do 2020 roku UE jeszcze będzie nam w ramach dopłat dawać kasę. Potem się to skończy i obudzimy się z ręką w nocniku. Własny przemysł zniszczyliśmy, z turystyki nie wyżyjemy (jak Grecja) - niestety czarno to widzę.
artyciak





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-08-05, 18:19    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Co mnie tam Grecja interesuję skoro u nas się w taki sposób dzieję, że tak dużo młodych osób cały czas stara się o to by emigrować gdzieś właśnie za granicę do roboty. Trochę mnie to dziwi bo akurat nie chcę na pewno tego bym po studiach też się starał o bilet do Angli..
perfekto


Opel
Astra

Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 8
Miasto: Kraków

Post2015-09-22, 17:46    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Ja będe głosować na Kukiza albo Korwina, sama jeszcze nie wiem ale byle nie na tą bandę co od lat 80 rządzi Polską.
Manor





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 36

Post2015-09-30, 13:06    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Trudno powiedzieć, na kogo w ogóle warto głosować.
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-11-01, 18:42    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
No i wszystko stało się jasne. Polacy wybrali PiS.
bjtkose





Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 1
Miasto: Sandomierz

Post2015-11-20, 19:03    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Lissa napisał:
Gdyby wybory odbywały sie dzisiaj leżałabym cały dzień w łózko oglądając TV Smile Szkoda czasu na partie jak i tak wszystko to to samo.


Postawa godna naśladowania. Najlepiej się nie mieszać i przyglądać się co się dzieje na scenie politycznej, a potem narzekać na nasze władze. Co do wyborów, zagłosowałbym na tą samą partię i prezydenta, nic się nie zmieniło w moich poglądach
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-12-01, 17:17    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Ciekawe jak długo PiS się teraz utrzyma przy władzy.
majeranus





Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 10
Miasto: Rzeszów

Post2015-12-05, 12:58    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
nikt nie jest wart władzy u nas w sejmie
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2015-12-31, 04:29    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Powinna być opcja na karcie do głosowania "żaden z powyższych"
marconi





Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 4

Post2016-01-19, 15:24    Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ? Odpowiedz z cytatem
Miałbym nadzieję że Kukiz z Korwinem się dogadają i wtedy na nich.
Inna opcja nie wchodzi w grę.
Jeśli znów osobno to na któregoś z nich.
Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Na kogo zagłosowałbyś/zagłosowałabyś dzisiaj ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm