pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Zarządzanie firmą

Zarządzanie firmą

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2015-07-21, 20:53    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Możliwe, że też ich mieliśmy. U nas pracowało SmartNet, było ok, przede wszystkim bez opóźnień - w tej branży to wcale nie taka norma.
Reklamy
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2015-07-22, 14:29    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Oj wiem, realizowaliśmy już nie jeden projekt, głównie związane ze stronami internetowymi i za każdym razem wyglądało to byle jak. Nie jest łatwo się dogadać o zmiany, o realizację w terminie, ale idzie się przyzwyczaić.
CzarnaZosia





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 17:56    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Dobrze wiedzieć to na przyszłość, że coś takiego jest..Mój chłopak jest po inżynierskich kierunku i kiedyś jak postanowimy wrócić do Polski to możliwe te pomoce informatyczne będą mu się mogły przydać. Chociaż nie wiem w sumie do czego będą one aż tak potrzebne.
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-02-02, 08:17    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
A w jaki sposób szukać dla firmy nowych zleceń? Myślicie, że opłaca się korzystać z ofert przetargowych? tutaj możesz sprawdzić jaki jest koszt takiej usługi - http://www.i-przetargi.com.pl/cennik.
Alina25





Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 7

Post2016-02-17, 10:49    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
dobrym rozwiązaniem jest zakupienie zintegrowanego systemu zadarniania. Wiem, że GIP takie oferuje do hoteli, sanatoriów, restauracji, parków rozrywki... Ale najlepiej zajrzyj na stronę gip.com.pl i poczytaj sobie.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-03-19, 12:12    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Bardzo ważna jest odpowiednia strategia promocji, od niej w dużej mierze zależy powodzenie biznesu. Jeżeli macie problem z komunikacją z klientem, sprawdźcie sobie stronę https://serwersms.pl , taka platforma daje wiele możliwości, da się ją zintegrować z systemem zewnętrznym.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-03-29, 19:35    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Sprawdźcie sobie stronę https://www.datera.pl/call-ex - firma oferuje kompleksowe usługi telekomunikacyjne, centrale telefoniczne IP-PBX Call-eX, połączenia głosowe dla telemarketingu i biur. Jeżeli chcecie zwiększyć skuteczność swojej infolinii sprzedażowej, wydaje mi się, że będzie to dobre rozwiązanie.
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-11-26, 13:12    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najrozsądniej skupić się na zarządzaniu najważniejszymi zadaniami w firmie, a pozostałe przekazać innym firmom - outsourcing to skuteczny sposób na zwiększenie efektywności firmy i obniżenia kosztów. W przypadku firm działających w sektorze e-commerce warto przekazać m.in. obsługę sklepu (platformy), obsługę klienta, obsługę logistyczną zamówień (e-fulfilment) http://e-logistics.pl/e-fulfilment czy prowadzenie księgowości.
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-11-26, 13:38    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Najlepiej szukac informacji na temat innowacji w sieci, jest tam dużo stron i blogów poświęconych prowadzeniu biznesu.

Ostatnio zmieniony przez kaska2909 dnia 2016-11-30, 21:09, w całości zmieniany 1 raz
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-11-27, 00:05    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
W dzisiejszych czasach jest dużo portali dla przedsiębiorców typu http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulatory - tam znajdziecie sporo informacji na temat prowadzenia biznesu, księgowości, prawa pracy itp. a także kalkulatory, które umożliwiają obliczanie odsetek podatkowych, bankowych, ryczałtu, wynagrodzeń itp.
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2016-12-21, 11:40    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Zarządzania uczy się dopiero w praktyce. Ja myślałem, że wszystko jest dobrze, jednak jeden z pracowników nie był wobec mnie lojalny i teraz współpracuje z biurem bia.com.pl żeby podobna sytuacja już się nie powtórzyła.
franneek2





Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 22

Post2017-01-16, 16:55    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz zabezpieczyć swój dom przed kradzieżą, a swoim bliskim zagwarantować bezpieczeństwo, koniecznie zamontuj kamery do monitoringu. Dzięki temu będziesz miał na oku wszystko to, co dzieje się na zewnątrz domu. Bardzo dobry wybór kamer znajdziesz na stronie kamery do monitoringu. Atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo pracowników sklepu na pewno pomogą Ci w wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania.
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2017-02-03, 10:09    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Teraz tez jeśli chodzi o biuro Business Intelligence Agency sprawdzamy kontrahentów, ponieważ bardzo łatwo jest trafić na nieodpowiednich ludzi. Jeśli okażą się wiarygodni wtedy można współpracować.
kaktus





Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 33

Post2017-03-01, 09:43    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Sporo firm korzysta dzisiaj z wywiadowni gospodarczych.
Jagoda





Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 22

Post2017-04-24, 21:38    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Jeżeli potrzebują. Wink
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Zarządzanie firmą
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm