pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Jakie biuro podróży wybrać?

Jakie biuro podróży wybrać?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Autor Wiadomość
esteya





Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 1
Miasto: a nie, bo wieś :P

Post2014-09-18, 18:49    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Lepiej zorganizować wyjazd samemu zamiast zdawać się na łaskę biura podróży, które zaraz po naszym wyjeździe może ogłosić bankructwo i zostawić nas za granicą z gołą d...
Reklamy
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2014-09-21, 11:30    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Polecam Chorwację i najlepsze biuro podróży, znane na całym świecie. Ja dodatkowo jeszcze na nim zarabiam. Czyli już nic lepszego. -
maciejek





Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 2

Post2014-10-27, 13:12    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Najbardziej znana i najlepsza Smile
ada





Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 12
Miasto: Łódź

Post2014-10-28, 13:32    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja także polecam Itakę. Każda wycieczka jest doskonale zaplanowana i spełnia wszelkie wymogi.
Jolka81





Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 6

Post2015-04-08, 19:45    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze sama organizuje sobie wyjazdy. Trzeba na to poświęcić trochę czasu, ale naprawdę warto.
Jawysiadam





Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 8

Post2015-04-10, 11:07    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja przyznam szczerze, że raczej nie interesuje mnie z jakim biurem jadę, bardziej zwracam zwykle uwagę na konkretną ofertę. Wiem, że to może nie jest najwłaściwsze zachowanie, ale jeszcze nigdy nie miała z tego problemu żadnych kłopotów. Z Itaką byłam kiedyś w Egipcie, konkretnie w El Gounie:Moim zdaniem wycieczka była bardzo udana i to biuro spisało się bardzo dobrze. Jak każde w zasadzie.


Ważne jest podejście logistyczne - jeśli i Ciebie interesuje temat logistyki to z pewnością blog http://logifirm.bloog.pl/ pomoże Ci przyswoić informacje

Ostatnio zmieniony przez Jawysiadam dnia 2015-06-16, 19:31, w całości zmieniany 2 razy
patrykbor





Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 8

Post2015-04-10, 19:40    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej sprawdzić czy biuro w jakim chcesz wykupić wakacje nie figuruje na liście zadłużonych podmiotów. Jeśli nie ma długów, obawy przed upadkiem są mniejsze. Kiedyś czytałam mądry artykuł na temat kondycji finansowej biur podróży i stamtąd wiem, że godnym zaufania jest np. Rainbow Tours, bo jako jedyni są notowani na giełdzie. Mają spore obroty i myślę, że warto u nich wykupić wakacje.


Szukasz inspiracji i porad kosmetycznych dla mężczyzn? Wejdź na tego bloga http://meskarzecz.bloog.pl/ i znajdź całą masę super pomysłów specjalnie dla siebie!

Ostatnio zmieniony przez patrykbor dnia 2015-05-31, 18:39, w całości zmieniany 1 raz
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-04-10, 20:33    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Południe Europy, polecam Chorwację a szczegóły poznasz tu - www.kasanabank.pl.tl
ana7766





Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-10, 22:37    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja jezdze z francuskim biurem i jestem zadowolona. Nie chce mi sie szukac hoteli, przelotow czy miejscowych atrakcji. W razie komplikacji wole, zeby inni sie uzerali z osobami odpowiedzialnymi za te komplikacje i szukali wyjsc z sytuacji. Place i chce miec swiety spokoj.


Szukasz pomysłu na spędzanie wolnego czasu w sposób kreatywny? Wejdź na tego bloga http://miadolcevita.blog.pl/ i znajdź całą masę ciekawych pomysłów!

Ostatnio zmieniony przez ana7766 dnia 2015-06-06, 17:18, w całości zmieniany 1 raz
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-04-12, 09:50    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Chorwacja, ciepło, zabytki, i wszystko znajdzie na tej stronie - www.kasanabank.pl.tl
ostrygosc





Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 7

Post2015-04-13, 09:26    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja bardzo lubię samodzielnie planowanie podróży, bo lubię mieć wpływa na to co się dzieje i jakoś zawsze ciekawiej wychodzi.

Korzystałem kiedyś z Itaki i jak na wyjazd zorganizowany to wyszło całkiem fajnie. Nie było żadnych problemów, dobra opieka i dobry przekaz wszelkich informacja (komunikacja na plus).
Lenny





Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-15, 13:40    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że biura Itaka to jest najlepsze biuro : )również z tego biura korzystałem i po prostu było rewelacyjnie, wszystko mi Pani przedstawiła całą tą oferte po prostu w sposób taki oczywisty i bardzo dobry dla mnie. Podobało mi się to bardzo i jakoś cena też była po prostu taka najkorzystniejsza i super : )

Gotowanie to Twoja pasja? Ciągle poszukujesz nowych przepisów, by zaskoczyć swoich znajomych i rodzinę? To blog dla Ciebie!! Wejdź http://mirkawkuchni.bloog.pl/ i sprawdź!

Ostatnio zmieniony przez Lenny dnia 2015-06-24, 12:09, w całości zmieniany 1 raz
Poznaniak





Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 11

Post2015-04-21, 20:25    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Sam się nad tym zastanawiałem, bezpieczniej jest chyba ze sprawdzonym biurem, jednak kusi zorganizować coś samemu zwłaszcza że coraz więcej jest tanich lotów w ciekawe miejsca i za nie wielkie pieniądze można coś zwiedzić. Minusem napewno jest że w razie jakichś problemów trzeba sobie radzić samemu, nie ma rezydenta, no i ubezpieczenie..


Chcesz się dowiedzieć więcej na temat akwarystyki? Wejdź na tego bloga http://www.dorota-m.e-blogi.pl/komentarze,211633.html i znajdź dużo cennych porad!

Ostatnio zmieniony przez Poznaniak dnia 2015-06-03, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
maria2015





Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-23, 17:29    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Mam świadomość, że biura podróży były, są i będą i co roku miliony osób korzystają z ich usług i nie żałują, jednak jak sobie pomyślę o informacjach w telewizji w których co roku słyszę, że biuro x zbankrutowało i ich klienci utknęli gdzieś tam, to mi się odechciewa.


Nie pij Piotrek, nie pij przecież 29 sa imieniny to sie jeszcze nachlejesz . kurna tu jest blog http://gustownewnetrza.mylog.pl/2015-01-19/w_stylu_gwiazd_hollywood mam nadzieje, ze twoje podejscie sie zmieni

Ostatnio zmieniony przez maria2015 dnia 2015-06-23, 13:49, w całości zmieniany 1 raz
janastazy





Dołączył: 25 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-25, 16:43    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Najlepsze są albo duże biura podróży o ugruntowanej pozycji, albo jakieś wyspecjalizowane np. w wycieczkach do Afryki.

Cena wycieczki nie jest najlepszym doradcą, bo można tanio zapłacić i mieć zmarnowane wakacje. Jak ktoś wyśli, że za 1100 zł pojedzie do Turcji do 5 gwiazdkowego hotelu, to mu współczuję niewiedzy.
Strona główna forum » Hydepark » Jakie biuro podróży wybrać?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm