pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Jakie biuro podróży wybrać?

Jakie biuro podróży wybrać?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Autor Wiadomość
bahamazy





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-19, 15:24    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
We własnym zakresie to ładnie..Musisz być naprawdę obrotny..Taki, że się musiałeś nam na forum pochwalić ? Ja zwykle co roku jadę z biura albo alfa star albo też jadę z biura Itaka. To są dla mnie takie 2 najlepsze biura. Lepszych to już nie znam w całej okolicy .
Reklamy
panicz





Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-25, 00:10    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam biuro Neckermann strasznie drogie biuro, fakt, ze sa jednym z pewniejszych i lepszych biur, ale przekonałam się też w zeszłym roku, że w tej samej lidze mozna znalezc duzo tansze wycieczki, a ten sam poziom i wygoda więc warto szukać i czytać opinie
tekla55





Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-27, 22:32    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Ja uważam, że nikt mi tak dobrze nie zorganizuje wyjazdu jak ja sam. Pod koniec sierpnia lecę z rodzinką na Teneryfę. Wszystko sam zorganizowałem i mam nadzieję że zawsze się uda. Wcześniejsze wyjazdy zawsze się udawały.W biura podróży przestałem już wierzyć
kamyczek





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-28, 13:42    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Podejście w stylu wolność Tomku w swoim domku. Nie wiem skąd u Polaków jest takie podejście, że komuś nie chcę się dać zarobić..Ja to zawsze jak jadę to zawsze jadę z biura podróży. To mnie wynosi właśnie najtaniej i to w sumie jest dla mnie takie najlepsze z ITAKI
Merinda_Wilk





Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-30, 18:03    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Szczerze ja to bym z tymi biurami podróży uważała. Coraz więcej oszustów i złodziei. Najlepiej chyba jakieś sprawdzone. Może ktoś z Twoich znajomych ostatnio korzystał. Warto zapytać. Powodzenia.
belka77





Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-31, 00:23    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem wybro biura podróży to bardzo często loteria i nic wiecej. Każde w dowolnej chwili może upaść i nic na to nie poradzimy,jeżeli już miałbym wybierać,to takei które jest najdłuzej na rynku. Nawet zapłacić nieco więcej za wycieczkę,ale mieć jakię większy procent gwarancji,że nikt mnie nie oszuka.
michali77





Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-01, 14:24    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
myślę nad wakacjami wypoczynek + zwiedzanie 2 tygodnie.
może macie jakieś sprawdzone hotele z tego biura . Wakacje w Indiach lub coś równie egzotycznego wartego polecenia
niewiem jakim biurom można ufać teraz
Klaudiusz





Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-01, 18:59    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Witaj, ja polecam Rainbou tours. Biuro sprawdzone, dobre, nie drogie wycieczki. Możliwość wykupienia ubezpieczenia i rezygnacji do tygodnia czasu.
seba33





Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-02, 20:01    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Można całkiem dużo dobrych ofert wyłowić na stronach internetowych ... My dzięki last minute spędziłem w bardzo przyjaznych warunkach pogodowych zimęRazz Udało się wyskoczyć do Egiptu i każdemu polecam takie spędzenie zimy za niewielkie pieniądze ...
agnieszka80





Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 8

Post2015-06-02, 21:51    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Generalnie polecam tak jak przedmówcy TUI, Scan Holiday jakieś małe biura z super cenami odpadają!
polcia





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-03, 10:38    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Małe biura faktycznie to nie jest nic pewnego. To jest raczej taka ściema i to jest raczej takie wielkie kłamstwo. Ja przede wszystkim stawiam na duże biura. Najlepiej biura z siedzibą za grniacą. Wtedy ma się tą pewność, że to biuro nie padnie i to biuro będzie cały czas na rynku Wink
wiko88





Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 3

Post2015-06-05, 09:45    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej sprawdzić czy biuro w jakim chcesz wykupić wakacje nie figuruje na liście zadłużonych podmiotów. Jeśli nie ma długów, obawy przed upadkiem są mniejsze. A przez ostatnie lata byly z tym ciagle problemy i ludzi zostawali na lodzie
utopia





Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-05, 10:22    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
No zostawali bo słabe polskie biura podróży upadały. Nie jest lepiej na własną rękę poszukać sobie jakiegoś hotelu w Hiszpanii albo gdzieś w Portugalii ? Na pewno te hotele mają uniwersalną wersję angielską i na pewno każdy tam może się łatwo poruszać..Takie ułatwienie dla turysty.
minionek





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-07, 19:52    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej sprawdzić czy biuro w jakim chcesz wykupić wakacje nie figuruje na liście zadłużonych podmiotów. Jeśli nie ma długów, obawy przed upadkiem są mniejsze. Kiedyś czytałam mądry artykuł na temat kondycji finansowej biur podróży i stamtąd wiem, że godnym zaufania jest np. Rainbow Tours, bo jako jedyni są notowani na giełdzie. Mają spore obroty i myślę, że warto u nich wykupić wakacje.
stachs





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-08, 20:28    Jakie biuro podróży wybrać? Odpowiedz z cytatem
ja polecam biuro Rainbow Tours korzystałam już kilka razy i byłam zawsze zdowolona - bylam w Hiszpanii, Ecco Holiday- Kreta, BP Travel - 2 razy Chorwacja - dość tanie biura a oferty last minute sa baaardzo oplacalne.
Strona główna forum » Hydepark » Jakie biuro podróży wybrać?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm