pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne

Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
Autor Wiadomość
aniabania





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-24, 10:23    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Może i zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne, ale ilu ludzi nie potrafi się za to zabrać... Moim zdaniem dobre podejście i motywacja to połowa sukcesu, ale coraz więcej ludzi, którzy mają problem z nadwagą, uważa, że i tak nie da to żadnych efektów, więc po co się męczyć. Myślę, że zdrowe jedzenie i trochę aktywności fizycznej to przepis na sukces Wink
Reklamy
srejmaniak





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-24, 19:13    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
aniabania napisał:
Może i zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne, ale ilu ludzi nie potrafi się za to zabrać... Moim zdaniem dobre podejście i motywacja to połowa sukcesu, ale coraz więcej ludzi, którzy mają problem z nadwagą, uważa, że i tak nie da to żadnych efektów, więc po co się męczyć. Myślę, że zdrowe jedzenie i trochę aktywności fizycznej to przepis na sukces Wink



Dokładnie, jestem tego samego zdania co mój przedmówca Wink Ludzie otyli nie mogą się za siebie zabrać. Często nie mają ani chęci ani tym bardziej motywacji, bo uważają, że się nie opłaca albo zwyczajnie im się nie chce... Moim zdaniem jeśli ktoś czegoś bardzo chce, to wszystko jest do spełnienia Smile Trochę aktywności, zdrowego jedzenia, a na pewno się uda Wink
Sijasija





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-25, 12:36    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Najważniejsze to mieć cel a motywacja się znajdzie bo już jest jakieś światełko w tunelu czyli ten cel. Ja w sumie sam tak się motywowałem byłem bardzo zadowolony z efektów więc ćwiczyłem dalej i dalej co dla mnie jest bardzo ważnym aspektem w życiu. Najwazniejszy cel a cel uświęca środki Smile)
bryngiert





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-25, 18:49    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Zgodzę się z kolegą że cel jest najwazniejszy w tym żeby coś zrobić ze sobą ale do tego motywacja i chęci też bardzo mocno się liczą. Ja może nie miałem z tym problemów ale chciałbym żebym nigdy nie grubnął więc jestem aktywny fizycznie i to mi wystarczy by utrzymać bieżącą formą
wojmir





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-30, 22:14    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
każda forma aktywności - czy to narciarz, czy to rower czy basen, siłownia, aerobik, wszelakie sprzęt i bez niego; jak się chce schudnać to żaden sprzęt nie jest potrzebny ale z pewnością pomaga więc nie pytajcie czy to czy tamto jest dobre bo wszystko co związane z ruchem jest dobre
Pamtyku





Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-08-04, 22:18    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim dieta - polecam sezonowąSmile]
Deser truskawkowy - truskawki świeże 50 dag
· śmietana 18 proc 250 ml
· jogurt naturalny 250 ml
· miód płynny 2 łyżki
· sok z cytryny 1 łyżka
Truskawki umyć, odszypułkować, pare odłożyć a resztę zmiksować z sokiem cytrynowym i miodem. Śmietanę wymieszać z jogurtem i połączyć z musem truskawkowym. Przelać do szklanek, schłodzić
meerczik





Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-06, 11:10    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Niby oczywistości ale ciągle popełniamy te same błędy. Ja dopiero co zrzuciłem 12 kg a znów 2 w górę poleciały. Wszystko przez Zarcie. ;-( Można schudnąć tylko potem trzeba otrzymać nawyki.
grexxit





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 3

Post2015-08-06, 12:30    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Bardzo dobry artykuł na czasie. Dziś ludzie zwracają coraz więcej uwagi na dobry wygląd, codzienną aktywność fizyczną i bycie zdrowym.
miniimali





Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-07, 18:46    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
ja polecam z całego serca tzw dietę Diamondów inaczej dieta niełączenia nazywana też dietą życia. Moja rodzina i przyjaciele stosowali ją wiele lat, a że trochę się zaniedbaliśmy to z wygodnictwa tudzież słabej woli. Pomaga przy wielu chorobach - w mojej rodzinie pomaga przy zaparciach, słabej pracy wątroby i wielu innych
drachma





Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-07, 22:38    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
potrzebuje dobrego sposobu na zrzucenie kilku kilo (kilku to mało powiedziane) Proszę o radę , i jeśli moglibyście o podanie przykładowej diety i przykładowych ćwiczeń (tylko proszę o wyrozumiałości ma 40 kg nadwagi i moje stawy i kręgosłup nie wszystko wytrzymają ) . Z góry dziękuje
bauaganik





Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-08, 13:29    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Przeświadczenie, że ograniczenie spożycia jednego składnika odżywczego (zwykle węglowodanów lub tłuszczów) jest najlepszym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów, jest błędne. Wyniki badań przeprowadzonych w 2009 r. przez "New England Journal of Medicine" negują te wierzenia. Uczestnicy eksperymentu przez 2 lata stosowali jedną z 4 diet, które zawierały różne ilości węglowodanów, białek i tłuszczów. Po 24 miesiącach wszyscy uczestnicy stracili tyle samo na wadze (zaledwie 4 kg).
Domicelax





Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-08, 16:32    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od naszego nastawienia. Jeśli do zrzucenia wagi podejdziemy pozytywnie to na pewno łatwiej będzie nam osiągnąć sukces. Poza tym to wszystko jest z korzyścią dla nas, bo będziemy po prostu bardziej zdrowi i sprawni. Niestety nadwaga ogranicza sprawność.
Juno





Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-08, 16:59    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Najlepiej zacząć spokojnie, żeby zbyt szybko się nie zniechęcić. Na początku można ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu po 30 minut. Po miesiącu na pewno będą pierwsze efekty. Dodatkowo warto zmienić sposób odżywania na zdrowszy. Ograniczyć spożywanie niezdrowych potraw.
Vespa





Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-08, 19:57    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Czasem jest trudne zrzucanie swojej wagi ponieważ jak już człowiek się rozleniwy to raczej nie wiele można zrobić. Ważne moim zdaniem jest zdobycie jakiejś motywacji która nas pociągnie do przodu gdzie będziemy mogli osiągać swoje cele a jeszcze lepiej robić to z kimś.
podamoss





Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 3

Post2015-08-09, 23:20    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Osoby z gigantyczną nadwagą od dłuższego czasu raczej się nie odchudzają, a zatem nie mają wdrożonych odpowiednich nawyków, i dla nich jakiekolwiek działanie może wydać się nie do przeskoczenia, każdy ruch w tym zakresie to krok milowy. Najłatwiej takim sportsmenkom-amatorkom zrzuca się ze 2 kilo.
Strona główna forum » Hydepark » Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm